شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

رسول کربکندی: علی دشتی به بیماری تمارض می ‌کرد

رسول کربکندی: علی دشتی به بیماری تمارض می ‌کرد

ایران ورزشی/رسول کربکندی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در خصوص وضعیت ذوب ‌آهن به شبکه دو گفت:

چند دلیل باعث این نتیجه نگرفتن شد. تعدادی از بازیکنان خوب سال‌های گذشته را از دست دادیم و جایگزینی این بازیکنان می توانست تبعات داشته باشد. بازیکنان جوان و جایگزین، برای هماهنگی، نیاز به زمان داشتند. یکی دیگر از مسائل، بحث داوری بود که خیلی به ما لطمه زد.
رسول کربکندی گفت:

  هماهنگ نبودن باعث شد تا تیم ما در نیم فصل نخست و در اوایل کار، نتایج خوبی نگیرد. اواخر نیم فصل شرایط کمی بهتر شد و فوتبال بهتری انجام می‌دادیم اما جایگاهمان خوب نبود و به همین دلیل کادرفنی ما تغییر کرد و مجتبی حسینی به ذوب‌آهن پیوستند. اکنون تیم به خوبی در حال تمرین است و مربی با وضعیت تیم آشنا شود. اگر حسینی بازیکن جانشینی را برای بازیکنان موجود بخواهد، تا جایی که توان باشگاه اجازه بدهد، بازیکنان مدنظر مربی را به خدمت می‌گیریم تا ان شالله در نیم فصل دوم وضعیت بهتری داشته باشیم.
رسول کربکندی درباره علت انتخاب و جدایی رحمان رضایی گفت:

زمان انتخاب او من عضو هیات مدیره نبودم. دلیل انتخاب رحمان رضایی به دلیل این بوده است که فوتبالیست خوبی بوده و در ایتالیا بازی کرده است. من فکر می‌کنم هیات مدیره جدید فرصت خیلی خوبی به ایشان داده شد. با وجود کسب نتایج غیر قابل قبول، 14 هفته به ایشان فرصت داده شد. ولی جایگاه تیم به نوعی بود که هیات مدیره تصمیم گرفت تغییراتی را ایجاد کند.
کربکندی در مورد اینکه آیا در مسائل فنی به رحمان رضایی کمکی می کرده است یا خیر، توضیح داد:

من به او این پیشنهاد را داده بودم که اگر به تجربه بنده نیازی داشته باشد، حاضرم به او کمک کنم ولی ایشان هیچ موقع به مشورت با من احساس نیاز نکرد و من نیز تلاشی نکردم که چیزی را به رحمان رضایی تحمیل کنم.
سخنگوی ذوب‌آهن درخصوص اختلافاتش با رحمان رضایی نیز گفت:

نمی‌خواهم به مسائل گذشته برگردم. او مصاحبه‌ای انجام دادد که حرفه‌ای نبود و خیلی از واقعیت‌ها را زیر پا گذاشته بودند و در آن مصاحبه‌ها بی اخلاقی رخ داده بود. ولی به دلیل اینکه من عضو هیات مدیره بودم و دلیلی نداشت با بحث‌های رو در رو بخواهم به تیم لطمه بزنم و من جواب او را ندادم چرا که این مسئله به ذوب‌آهن کمکی نمی کرد و تیم را بیشتر به حاشیه می‌داد و من ترجیح دادم در این زمینه سکوت کنم.
رسول کربکندی درباره اینکه آیا مجتبی حسینی لیست خریدی را در اختیار این باشگاه قرار داده است، پاسخ داد:

ایشان در تمام خطوط نیاز به بازیکن دارد ولی با تمرینات مرتبی که انجام می‌دهد، در هر پستی درخواست جذب یک یا دو بازیکن را داده‌اند و باید ببینیم چه بازیکنانی آزاد هستند و چه کسانی را می‌توانیم جذب کنیم.
رسول کربکندی در مورد درخواست جدایی علی دشتی نیز توضیح داد:

دشتی خواهان جدایی است ولی ما از باشگاهی که قصد جذب او را داشته باشد، نامه ای دریافت نکرده‌ایم که بخواهیم با بازیکن دیگری جایگزین کنیم یا موافقت کنیم. ایشان به ماندن علاقه‌ای ندارد. او رفتارهای غیرحرفه‌ای داشته است مثلا تمرینات را خوب انجام نمی‌داده یا به بیماری تمارض می‌کرده است. ولی به هر شکل ما منتظریم که آیا او درخواستی از باشگاه‌های دیگری دارد که با بازیکن دیگری جایگزین کنیم یا به او اجازه جدایی بدهیم.
کربکندی در پایان درباره شایعات جدایی میلاد جهانی و حضور او در استقلال گفت:

این بازیکن با ما قرارداد دارد و با شرایطی که داریم، با جدایی بازیکن خوبی مانند میلاد جهانی موافقت نمی‌کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.