شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

داریوش یزدی: لیست ‌مازاد نداریم ولی چند بازیکن به ما اضافه می‌ شوند

داریوش یزدی: لیست ‌مازاد نداریم ولی چند بازیکن به ما اضافه می‌ شوند

سرمربی جدید تیم نفت مسجدسلیمان گفت با توجه به این که شرایط در نیم‌فصل دوم سخت‌تر است، لیست مازاد نداریم ولی چند نفری به ما اضافه می‌شوند.

به گزارش ایران ورزشی، داریوش یزدی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به قبول سرمربیگری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت:

می‌توان شرایط این تیم را تغییر داد و من به همین دلیل این مسئولیت را قبول کردم. البته می‌دانم در نیم‌فصل دوم کار سختی دارم و بازی‌ها فشرده و تیم‌ها با انگیزه هستند، ولی امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کرده و با اتحادی که بین همه اعضای باشگاه ایجاد می‌کنم، فصل را به خوبی به پایان برسانیم.
وی با اشاره به جلسه معارفه امروز (سه‌شنبه) تصریح کرد:

امروز در جلسه معارفه با بازیکنان صحبت می‌کنم. قرار نیست لیست مازاد داشته باشیم و فقط لیست خرید کوچکی داریم. نیم‌فصل دوم باید قوی ‌تر شویم. بازیکنان نفت بازیکنان خوبی هستند. وقتی به نفرات و توانایی هایشان اعتقاد دارم چرا آن‌ها را از دست دهم؟ از این رو تاکید می‌کنم لیست مازاد نداریم.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد برنامه‌هایش برای تقویت این تیم تاکید کرد:

مدیریت قول داده است در این زمینه با من همکاری کند، چون تیم ما به جذب چند بازیکن نیاز دارد. همه تیم‌ها در حال تقویت خود هستند و ما نباید از رقبا عقب بمانیم. امیدوارم بتوانیم نفرات مورد نظر را جذب کنیم و در نیم‌فصل دوم رقابت‌های خوبی انجام دهیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.