سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

سیروس پورموسوی: اگر جادوگری در فوتبال وجود داشت، هندوستان باید در جهان آقایی می کرد

سیروس پورموسوی: اگر جادوگری در فوتبال وجود داشت، هندوستان باید در جهان آقایی می کرد

سیدسیروس پورموسوی، سرمربی نفت آبادان در گفت و گو با رادیو ایران، درخصوص مسائل مختلف این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ سیروس پورموسوی گفت:

برای نیم فصل دوم سه پیشنهاد خوب داشتم ولی چون با نفت آبادان قرارداد داشتم همان ابتدا رد کردم. درست نیست که بگویم کدام باشگاه بود.
ابتدای فصل سخت ترین انتخابم، انتخاب  صنعت نفت آبادان بود به دلیل فوتبالی بودن مردم آبادان. اما خدا را شکر بازیکنان و کادرفنی دست به دست هم دادیم. ابتدای فصل همه بازیکنان رفته بودند و پنجره هم بسته بود. بدون پول و با بدهی سنگین شروع کردیم. ما برای کامل شدن لیست 18 نفره، زنگ زدیم به بازیکنان جوانان و امید، از خواب بیدارشان کردیم و آوردیم گذاشتیم شان روی نیمکت.
سیروس پورموسوی درخصوص مشکلات تیمش در خارج از خانه گفت:

برای جابجایی تیم در سفرها مشکل داریم. همه تیم ها با چارتر به رفسنجان می روند، ما چند مسیر را طی کردیم تا به رفسنجان رسیدیم.
وی درمورد شرایط نفت آبادان گفت:

تا الان نتوانستیم حتی یک بازیکن در نیم فصل جذب کنیم چون بودجه مشخص نیست. ما به اندازه تیم های دیگر بازیکن نداریم. مجبوریم از داشته هایمان استفاده کنیم. اما در نیم فصل دوم نیاز داریم که تیم را تقویت کنیم.
سیروس پورموسوی، درخصوص بحث جادوگری گفت:

جادوگری به صورت قطعی وجود ندارد آن بستگی به باور افراد دارد و کسی که این ادعا را می کند از ضعف خودشان است. اگر جادوگری کارساز بود هندوستان باید در همه زمینه ها بهترین می شد و در جهان آقایی می کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.