چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: سه گل از چهار گل بایرن مونیخ را خودمان زدیم

سیمونه اینزاگی: سه گل از چهار گل بایرن مونیخ را خودمان زدیم

سرمربی لاتزیو معتقد است تیمش می توانست مقابل بایرن مونیخ عملکرد بهتری داشته باشد اما با این حال، بازهم از این تجربه برای پیشرفت استفاده خواهند کرد

ایران ورزشی/لاتزیو در خانه اش مقابل بایرن مونیخ حرفی برای گفتن نداشت و با اشتباهات متعدد، 4-1 مقابل باواریایی ها تن به شکست داد. پس از این شکست سنگین که به احتمال قریب به یقین منجر به حذف لاتزیو می شود، سیمونه اینزاگی، سرمربی این تیم در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

متاسفانه این هفته هم گفته بودم که بچه ها باید بازی همیشگی شان را به نمایش بگذارند. ما مقابل قهرمان جام باشگاه های جهان، دچار تنش شدیم اما اساسا سه گل از چهار گل آن ها را خودمان زدیم. اگر وقتی بازی 1-0 بود آن پنالتی گرفته می شد، جریان بازی تغییر می کرد اما نه پنالتی گرفته شد و نه توانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. برای قوی تر شدن و رشد در آینده از این تجربه، درس خواهیم گرفت. طبیعی است که در رختکن ما ناامیدی وجود داشته باشد اما حضور در این جا به خودی خود، برای ما یک دستاورد است. در بازی هایی در این سطح باید صد درصد توان تان را به کار گیرید و امیدوار باشید حریف در بهترین فرم نباشد. ما در خصوص قهرمان جام باشگاه های جهان صحبت می کنیم که سه گل از چهار گل آن ها را خودمان به آن ها هدیه دادیم. در این سطح، نباید چنین اشتباهاتی مرتکب شد. هیچ کس نمی گوید بایرن مونیخ مستحق برد نبود اما اشتباهات خودمان باعث شد که بایرن مونیخ به ما ضربه بزند. قبلا هم گفته بودم حضور در شانزده تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا، هدف ما بود و می خواستیم با ترکیب کامل به مصاف بایرن مونیخ برویم. آن ها مصدومان زیادی داشتند اما غایبان ما هم بسیار موثر بودند. امیدواریم بتوانیم در مونیخ با فشار و تنش کم تری برابر بایرن مونیخ بازی کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.