دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

سعید آذری: فولاد - ذوب آهن در اهواز برگزار خواهد شد

سعید آذری: فولاد - ذوب آهن در اهواز برگزار خواهد شد

سعید آذری گفت: طی نامه سازمان لیگ، ما موظف به لحاظ قرار دادن تمام پروتکل های بهداشتی به صورت شدیدتر هستیم و جا به جایی زمان بازی فولاد - ذوب آهن نیز امکان پذیر نیست

به گزارش ایران ورزشی، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به نامه سازمان لیگ برای مدنظر قرار دادن شدیدتر پروتکل های بهداشتی برای میزبانی از ذوب آهن به ایسنا گفت:

این بازی در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار خواهد شد.
سعید آذری ادامه داد:

طی نامه سازمان لیگ، ما موظف به لحاظ قرار دادن تمام پروتکل های بهداشتی به صورت شدیدتر هستیم و جا به جایی زمان بازی نیز امکان پذیر نیست.
سعید آذری با بیان این که بازی فولاد مقابل ذوب آهن در همان تاریخ یازدهم اسفندماه در اهواز برگزار خواهد شد، گفت:

سازمان لیگ اصلا بحثی راجع به انجام این بازی در مکان دیگر جز اهواز ندارد و نظرشان این است که بازی در همین اهواز برگزار شود.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که گویا ذوب آهن اعلام کرده در صورتی به اهواز می آید که هتل محل اقامت شان قرنطینه شود گفت:

این موضوع ربطی به باشگاه فولاد ندارد و مگر وقتی ما هم به استان های دیگر می رویم، کسی برای ما هتل قرنطینه می کند؟ ضمن این که هتل ها طبق پروتکل های وزارت بهداشت اداره می شوند و خدمات ارائه می دهند.
سعید آذری افزود:

باشگاه فولاد فقط موظف است در چارچوب استادیوم، در زمینه پروتکل های بهداشتی زمان مسابقه تمام اقدامات لازم را انجام دهد که از همان زمان شروع شیوع ویروس کرونا باشگاه فولاد خود را موظف به انجام این کار دانسته و قرنطینه ورزشگاه را به بهترین شکل ممکن انجام داده ایم. من حتی آن زمان هم اعلام کردم باتوجه به این که ممکن است تا دو سه سال با کرونا درگیر باشیم، باید ورزشگاه را به صورت عالی به امکانات بهداشتی تجهیز کنیم که خدا را شکر در این زمینه مشکلی نداریم و اخیرا نیز اقدامات شدیدتر را هم مدنظر قرار داده ایم.
آذری در ادامه نیز وضعیت فولاد را پیش از بازی با ذوب آهن  خوب دانست و گفت:

بازیکنان آسیب دیده نیز کمی بهتر شده اند و تمرینات خیلی خوب پیگیری می شود و به نیم فصل دوم و این که توانمندتر از نیم فصل اول بازی ها را شروع کنیم، بسیار امیدواریم.
آذری همچنین اعلام کرد باتوجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باشگاه، هنوز نتوانسته‌اند تیم را برای نیم فصل دوم تقویت کنند اما همچنان در تلاش برای باز کردن پنجره هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.