سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

کروس: هالند یا امباپه؟ بنزما!

کروس: هالند یا امباپه؟ بنزما!

تونی کروس، هافبک طراح و آلمانی رئال مادرید در آستانه دیدار حساس از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آتالانتا، همراه با زیدان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کروس گفت:

می خواهیم توپ را در اختیار داشته باشیم و کنترل بیشتری بر بازی پیدا کنیم اما سعی ما بر این است که خود را با جو مسابقه وفق دهیم و بازی خود را ارائه کنیم. حالا در مرحله یک هشتم نهایی هستیم، و خارج از خانه بازی خواهیم کرد و می دانیم که بازی سختی هم خواهد بود اما سعی خود را خواهیم کرد. برای من لیگ قهرمانان اروپ از حالا شروع شده و از این نوع بازی ها لذت می بریم.
می دانیم که بازی دشواری خواهد بود، نه فقط به خاطر غایبانی که داریم، بلکه آتالانتا تیم بسیار خوبی است که فوتبال خوبی ارائه می کنند و در حملات قدرتمند هستند. مهم این است که ضد بازی آنها را ارائه کنیم چون مطمئنم که از لحاظ هجومی می توانیم کارهایی انجام دهیم، اما اگر نتیجه خوبی می خواهیم، باید خوب هم دفاع کنیم. هر زمان که بازیکنان مهمی را در اختیار نداریم، باید متحد تر عمل کنیم، همانطور که اخیراً این کار را کرده ایم، و نسبت به انتقاد ها واکنش نشان دادیم و این چیزی است که در بازی های اخیر لالیگا مشهود بوده است.
رهبران درون تیم
خودم را درون تیم آنقدرها هم مهم نمی بینم. من فقط مثل همیشه کار خودم را انجام می دهم. همیشه سعی می کنم نظرم را چه درون زمین و چه بیرون از آن بدهم، و بازی خودم را چه با توپ و چه بدون توپ ارائه کنم. خیلی از هم تیمی هایم به من کمک می کنند، مخصوصاً لوکا و سرخیو. سال های زیادی است که کنار آنها بازی می کنم و این کمک می کند، اما وظایف من به خاطر غایبان تیم تغییر زیادی نکرده است. همیشه سعی می کنم بهترین عملکردم را ارائه کنم.
یک سوم میانی زمین
به نظرم ما روند خوبی را سپری می کنیم، سرنوشت برنده و بازنده بسیاری از بازی ها در یک سوم میانی تعیین می شود اما در این بازی ها تمامی مناطق زمین اهمیت ویژه ای خواهند داشت. اگر در میانه میدان منسجم باشیم و بازی را کنترل کنیم، کمک می کند تا شانس پیروزی تیم را افزایش دهیم. خط میانی در بازی ها واقعاً مهم است و اخیراً شاهدش بوده ایم. همیشه اوضاع خوب پیش نمی رود و نمی توان مدام کنترل بازی را در دست داشت.
مشکل مصدومیت ها
فکر نمی کنم فرد مناسب برای پرسیدن این سوال من باشم، شخصاً به ندرت مصدوم می شوم. نمی توانم به شما چیزی بگویم چون زمان زیادی با بازیکنان مصدوم سپری نمی کنم، و نمی دانم در مراحل ریکاوری خود چه کاری انجام می دهند و با ساختار بدن آنها آشنایی ندارم. نمی دانم به خاطر تعداد بازی های زیادی است که انجام داده اند یا بدشانسی است... تنها کاری که می توانم بکنم این است که مراقب خودم باشم، هرچند در آن صورت هم ممکن است بدشانسی به سراغ شما بیاید. مصدومیت آنها واقعاً آزار دهنده است، اما کسانی که اینجا هستند انگیزه و کیفیت فوق العاده ای دارند.
مقایسه اینتر و آتالانتا
آنها حریفان متفاوتی هستند. بعد از بازی نخست مقابل اینتر، می دانستیم که مقابل آنها باید چه کار کنیم. در خصوص آتالانتا، قبلاً مقابل آنها قرار نگرفته ایم و به بهترین نحو ممکن آماده خواهیم شد. می توانیم از طریق تماشای ویدیو ها آماده شویم اما آنها حریف جدیدی برای ما هستند. مطمئناً بازی سختی خواهد بود.
ذهنیت لیگ قهرمانان اروپا
من عاشق باشگاهم هستم و بهترین ها را برای این تیم می خواهم. به عنوان بازیکن، به این فکر می کنم که در دنیای ورزش به چه دستاوردهایی می توانستم دست پیدا کنم. می خواهم به عنوان بازیکن موفق باشم و اگر در این مسیر بتوانم به تیم هم کمک کنم چه بهتر.
فوتبال اسپانیا
هر سال اوضاع می تواند تغییر کند، و برخی سال ها بهتر از دیگری هستند. تیم های اسپانیایی زیادی فاتح لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا شده اند. کاملاً طبیعی است که تیم های قهرمان برای مدتی هم به مشکل بخورند. به این معنی نیست که آنها بدتر از تیم های انگلیسی یا آلمانی هستند. همه ما هر سال برای فتح عناوین قهرمانی تلاش می کنیم، و در مجموع، سطح استاندارد ها در اسپانیا بسیار خوب است. امسال در بازی های زیادی این موضوع را دیدم که پیروزی در بازی های لالیگا چقدر سخت شده است.
ارلینگ هالند و کیلیان ام باپه
هر دوی آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند و می توانند به هر تیمی کمک کنند. با توجه به کیفیتی که دارند این کاملاً طبیعی است. آنها فردا به ما کمکی نمی کنند، بنابراین نمی خواهم در این مورد صحبت کنم. تنها روی بازی تمرکز کرده ایم.
آخرین دقیقه مسابقه است، دوست دارید ضربه ایستگاهی شما به کدامیک برسد؟ هالند یا ام باپه؟
بنزما!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.