جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

مینو رایولا: اگر من حریص و به قول مردم انگل هستم، پس چرا بازیکنانم از من راضی هستند؟

مینو رایولا: اگر من حریص و به قول مردم انگل هستم، پس چرا بازیکنانم از من راضی هستند؟

مدیر برنامه ایتالیایی پل پوگبا، ارلینگ هالند، ماریو بالوتلی، جانلوییجی دوناروما، زلاتان ابراهیموویچ، ماتیاس ده لیخت و... به دفاع از خودش در برابر انتقادت پهن دامنه پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، رایولا دسامبر گذشته و قبل از یک بازی سرنوشت ساز در لیگ قهرمانان اروپا برای منچستریونایتد، با گفتن این که دوران حضور پوگبا در اولدترافورد به سر رسیده است، سر و صدای زیادی به پا کرد. این سوپر ایجنت در این رابطه توضیح می دهد:

من فقط نظرم را گفتم و نمی خواستم دردسرساز شوم. فکر نمی کنم حرف من باعث بر هم خوردن تمرکز کسی شده باشد چون آن ها در آن بازه فوق العاده نتیجه گرفته بودند و حتی مدتی در لیگ، رده اول را در دست داشتند. شما فکر می کنید بازیکنان بزرگی مثل پوگبا یا (اوله گونار) سولسشر که در دوران حرفه ای خود همه عناوین ممکن را کسب کرد، با صحبت های مینو رایولا تمرکزش را از دست می دهد؟ بیخیال! این طور نیست. اما دیگر در این باره صحبت نمی کنم. این باعث می شود زندگی کمی خسته کننده شود ولی به هر حال شرایط از این قرار است.
رایولا که علاوه بر سولسشر سابقه تحریک کردن سر الکس فرگوسن، پپ گواردیولا و یورگن کلوپ را هم دارد، ادامه داد:

  هر بار که نظرم را می گویم، همه در انگلیس آشفته می شوند و من می شوم بدترین مدیر برنامه، یا شاید هم بهترین... خلاصه افکار عمومی و خبرنگاران آنقدر باشگاه ها را تحت فشار می گذارند که فهمیدم نباید زیاد در این رابطه صحبت کنم.
درآمد ۴۱ میلیون پوندی رایولا از انتقال ۸۹ میلیون پوندی سال ۲۰۱۶ پوگبا از یوونتوس به منچستریونایتد باعث افزایش انتقادها از این مدیر برنامه و نسبت دادن صفت «حریص و زیاده خواه» به او شد.

این که همیشه این قضاوت ها را بشنوید خوب نیست. اما شاید مردم بتوانند به این فکر کنند که: اگر این مرد اینقدر حریص و بد است، چرا بازیکنانی که با او کار می کنند همه راضی هستند و به همکاری با او ادامه می دهند؟ اگر بگویم این حرف ها مرا اذیت نکرد، دروغ گفته ام... چگونه می توانید در مورد این که آیا مدیر برنامه خوبی برای ابراهیموویچ بوده ام قضاوت کنید؟ تنها کسی که می تواند این قضاوت را انجام بدهد، خود ایبراست. من قدرت و تاثیری ندارم... وظیفه من این است که بهترین قرارداد ممکن را برای بازیکن خود فراهم کنم؛ نه چیزی بیش از این. و برای این باید خدمات متنوعی را به بازیکن ارائه کنم که مردم حتی از آن اطلاع ندارند. بازیکنان من مرا انگل صدا نمی زنند و آن ها کسی هستند که من برای شان کار می کنم. برای من فقط مهم این است که بازیکنانم مرا با چه نامی صدا می زنند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.