شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

مصطفی آجورلو: اجازه نمی دهیم برای ما فوتبالی ها تعیین تکلیف کنند

مصطفی آجورلو: اجازه نمی دهیم برای ما فوتبالی ها تعیین تکلیف کنند

مصطفی آجورلو، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال که امروز میهمان نشست اتحادیه فوتبال باشگاههای ایران بود صحبت هایی را عنوان کرد

ایران ورزشی/ مصطفی آجورلو که در مجموعه الغدیر تهران حضور یافت ابتدا برنامه های خودش در قالب افق چشم انداز و برنامه تفصیلی ارتقاء ساختار فوتبال ایران را تشریح کرد و در ادامه گفت:

من پیش از این هم علاوه بر شبکه سوم در دو برنامه دیگر حضور یافتم و مقابل جمعی از دوستان و اعضای محترم مجمع برنامه های خودم را ارائه دادم ، پاسخگوی سوالات تک تک عزیزان هم هستم اما این درست نیست که ما در یک جا بنشینیم در مورد برنامه های خودمان صحبت کنیم و آنها بروند در اتاق خودشان در جای دیگر سرنوشت فوتبال ایران را رقم بزنند.
مدیرعامل سابق باشگاههای پاس و تراکتور اضافه کرد:

تا امروز مشکل ما در فوتبال عدم همدلی و اتحاد بود. اگر کنار هم قرار بگیریم و منسجم باشیم هیچ کس نمی تواند به ما زور بگوید. آنها فکر می کنند مصلحت و منافع فوتبال و کشور را بهتر از ما درک می کنند؟ قطعا در اشتباه هستند. متاسفانه می بینیم و می دانیم که می خواهند دخالت کنند. برای خودشان گزینه انتخاب می کنند. حرف من با آن بخش هایی که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارند این است که شما کار را به اینجا رساندید و این مشکلات را ایجاد کردید. لازم نیست این فرد و آن فرد را ببرید و بیاورید که می خواهید چه کسی رییس بشود یا نشود. این موضوع ارتباطی به شما ندارد. شما به ما اعتماد ندارید؟ من می گویم این ما هستیم که به شما اعتماد نداریم و خودمان برای فوتبال تصمیم می گیریم.
آجورلو گفت:

من چهل سال عمرم را در فوتبال گذاشتم ، فوتبال بازی کردم ، مربیگری فوتبال را یاد گرفتم و 30 سال هم مدیریت فوتبال کردم ، زندگی ما فوتبال بوده در همه این سال ها و منافع کشورمان را هم بهتر از آنها می بینیم و می شناسیم. چرا افراد را صدا می زنید و می گویید از این فرد حمایت کن و می خواهید فرد مورد نظر خودتان را به کرسی بنشانید؟
نامزد ریاست فدراسیون فوتبال همچنین گفت:

در مورد موضوع اقتصاد فوتبال پیش از این هم گفتم اگر ما همدل باشیم و متحد به خواسته ای که داریم دست خواهیم یافت. 15 سال پیش که در اتحادیه بودم می توانستیم همین مشکل حق پخش را حل کنیم. بعضی از دوستان رفتند امضا کردند که ما ادعایی نداریم. اگر همان روز متحد و منسجم بودیم تا امروز وضع فوتبال به اینجا نمی رسید که همه باشگاهها بدهکار باشند. محور فوتبال در جهان باشگاهداری حرفه ای است و من به شما می گویم قرار است در کنار هم و با اتحاد و انسجام این مشکلات را حل کنیم.از هیچ مشکلی هم در این مسیر نمی ترسیم.تا امروز حق ما را ندادند چون همدل و متحد نبودیم. امیدوارم آینده فوتبال به شکلی رقم بخورد که از این وضعیت خارج شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.