جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

سادیو مانه: دیگر شانس قهرمانی در لیگ نداریم

سادیو مانه: دیگر شانس قهرمانی در لیگ نداریم

مهاجم سنگالی باشگاه لیورپول گفت که هدف تیمش در این فصل کسب سهمیه لیگ قهرمانان سال بعد و فتح لیگ قهرمانان امسال خواهد بود

بخش زیادی از موفقیت لیورپول در سال های اخیر به لطف درخشش سادیو مانه بوده است. او در کنار محمد صلاح و روبرتو فیرمینو یکی از اصلی ترین ارکان تهاجمی تیم محسوب می شود. با این وجود در مسابقات این فصل، تیم لیورپول درگیر فراز و نشیب هایی شده است و در حال حاضر قرمزها چندین مسابقه است که نه تنها نمایش خوبی ندارند بلکه بازی شان هم افت کرده است.

حال سادیو مانه در گفتگویی با ای اس پی ان برزیل راجع به مسابقات این فصل و همچنین هدف قرمزها در ادامه دیدارها صحبت کرده است. مانه با اشاره به این که شانس سیتی برای قهرمانی در لیگ برتر بیشتر و هدف لیورپول در این فصل کسب سهمیه لیگ قهرمانان است گفت:

در آغاز فصل هدف ما فتح لیگ قهرمانان، لیگ برتر و جام حذفی بود اما حالا می توانم بگویم که کارمان در لیگ برتر تمام شده است چون اختلاف امتیازی خیلی زیاد است. با این وجود همیشه طرز تفکرمان این است که تسلیم نشویم و تسلیم هم نخواهیم شد. منچسترسیتی تیم بزرگی است و حالا شانس اصلی قهرمانی محسوب می شود و ما هم در حال حاضر می خواهیم در میان 4 تیم برتر قرار بگیریم و به لیگ قهرمانان برسیم. ضمن این که در لیگ قهرمانان این فصل هم شانس قهرمانی داریم. می دانیم کار آسانی نداریم چون باید با بهترین های اروپا رقابت کنیم اما اینجا هستیم تا در صورت امکان بهترین تیم های دنیا را شکست بدهیم. 
مانه در ادامه صحبت هایش از عملکرد آلیسون، دروازه بان برزیلی تیم هم دفاع کرد. آلیسون بعد از اشتباهاتی که در دیدار مقابل منچسترسیتی و لستر مرتکب شد، مورد انتقادات زیادی قرار گرفت اما بنا بر صحبت های مانه، آلیسون همچنان اعتماد به نفس خود را حفظ کرده است و برای بهتر شدن تلاش می کند:

اگر بخواهم صادق باشم، گاهی اوقات از دیدن صحبت در مورد اشتباهات آلیسون توسط هواداران شوکه می شوم اما می دانم فوتبال همین است. وقتی بهترین دروازه بان دنیا یک یا دو اشتباه می کند، قطعا عجیب است اما فقط او نیست که بد ظاهر شده و کل تیم ضعیف بوده است. چند بار آلیسون تیم را نجات داده؟ بدون او احتمالا قهرمان لیگ قهرمانان یا هیچ تورنمنت دیگری نمی شدیم. از نظر من آلیسون بهترین دروازه بان جهان است. او طرز فکر فوق العاده ای دارد و هیچوقت به توانایی هایش شک نمی کند و می دانیم این شرایط سخت او می گذرد. لازم نیست در مورد اشتباهات او دائما صحبت کنیم.
مانه از فیرمینو، دیگر بازیکن برزیلی لیورپول نیز تعریف کرد و گفت:

همیشه گفته ام که باید بیشتر از من و صلاح به او توجه شود اما متاسفانه توجه ها همیشه روی کسی است که گل می زند. برزیلی ها خوش شانس هستند که فیرمینو را دارند. همیشه گفته ام که روبرتو باید ملیتش را عوض کند و برای تیم ملی سنگال بازی کند. بازی در کنار او در تیم ملی رویایی است. نمی دانم تا به حال چند بار به من پاس گل داده است اما امسال هنوز هیچ پاسی به من نداده است. به او می گویم چرا دیگر به من پاس نمی دهی؟ اما خارج از شوخی همیشه پاس های زیادی به من می دهد. به همین خاطر از تو ممنونم بابی و سعی می کنم در بازی های بعدی من هم به تو پاس گل بدهم!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.