پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

رضا جباری: کامبک زدن راه و رسم ما پرسپولیسی ‌ها است

رضا جباری: کامبک زدن راه و رسم ما پرسپولیسی ‌ها است

رضا جباری گفت: به هر حال ما هم بخشی از پرسپولیس هستیم و کامبک زدن هم راه و رسم ما پرسپولیسی‌ها است. هر چند انتظار من از تیمی که داریم، بالاتر از این است. چند بازیکن مصدومی که در این فصل داشتیم، کار ما را واقعا دشوار کرد

به گزارش ایران ورزشی، رضا جباری، سرمربی نوجوانان پرسپولیس در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه، در ارتباط با شرایط تیم تحت اختیارش و پیروزی پر گل برابر پیکان گفت:

به هر حال ما هم بخشی از پرسپولیس هستیم و کامبک زدن هم راه و رسم ما پرسپولیسی‌ها است. هر چند انتظار من از تیمی که داریم، بالاتر از این است. چند بازیکن مصدومی که در این فصل داشتیم، کار ما را واقعا دشوار کرد.
رضا جباری افزود:

به آقای پنجعلی هم قبل از این گفته بودم که به دلیل این چند مصدومیت، اجرای برنامه‌هایی که داشتیم به مشکل خورد و دستمان را خالی گذاشت، وگرنه من برای کمتر از سومی، مربیگری نمی‌کنم.
جباری ادامه داد:

امروز هم با به ثمر رسیدن 9 گل و تغییر نتیجه در حالی که ابتدا دو گل عقب افتاده بودیم، نشان داد که چه بازی خوب و مهیجی انجام شد. پیکان هم انصاف خیلی خوب بازی کرد. آنها 5 تا 7 ملی‌پوش دارند و با قدرت فنی خوبی بازی می‌کنند ولی بچه‌های ما امروز برتری فنی و اراده خودشان را به حریف تحمیل کردند.
سرمربی نوجوانان پرسپولیس گفت:

شما بازی‌های ما برابر تیم‌هایی مثل کیا و استقلال را هم دیدید که اول و دوم جدول هستند. این تیم و این بچه‌ها واقعا خوب هستند. در آن بازی‌ها هم حریفان را تحت فشار گذاشته بودیم ولی به هر حال مصدومیت‌ها باعث شد، دستمان در فاز هجومی کمی خالی شود.
بازیکن سابق پرسپولیس درباره بازی با داماش و باز بودن پرونده آن در هیات فوتبال گفت:

سه امتیاز بازی با داماش که حق پرسپولیس است. امیدوارم آقای شیرازی دستور رسیدگی به ماجرای این بازی را بدهند تا درسی باشد برای این که تیم‌ها به چنین رفتارهایی دست نزنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.