جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰

رافائل لیائو: نتایج بازی های اخیر حاکی از ضعیف شدن میلان نیست

رافائل لیائو: نتایج بازی های اخیر حاکی از ضعیف شدن میلان نیست

مهاجم میلان مطمئن است که روسونری به زودی دوباره پیروز شدن در مسابقات را از سر خواهد گرفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کوریره دلو اسپورت، روسونری پس از تساوی ۲-۲ هفته گذشته در دیدار رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر رد استار، فردا از این تیم میزبانی می کند. لیائو در آستانه این مسابقه حساس، به خبرنگاران گفته است:

ما میلان هستیم و همچون هر بازی دیگر برای برنده شدن وارد زمین می شویم. ما می خواهیم به پیشروی در این مسابقات ادامه بدهیم.
من در مرکز خط حمله راحت هستم ولی تصمیم گیری در این خصوص به سرمربی بستگی دارد. من می خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم و به تیم کمک کنم. اگر بتوانم گل بزنم یا پاس گل بدهم بهتر است ولی تنها چیزی که اهمیت دارد، برنده شدن است. می خواهم از (استفانو) پیولی به خاطر اعتماد کردن به من تشکر کنم.
ایبرا برای من مثل یک برادر بزرگتر است. او توانایی هایش را به طور مستمر در تمرینات نشان می دهد. ذهنیت او مهم ترین چیز در مورد او است. ما در حضور ایبرا قوی تر هستیم.
همه ما حس و حال خوبی داریم. ما متحد هستیم و با وجود این که در دو بازی قبلی خوب کار نکردیم، می خواهیم جبران کنیم. این که در دو بازی قبلی شکست خورده ایم دلیل نمی شود تیم ضعیف تری باشیم. ما هر روز تلاش زیادی می کنیم و می خواهیم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.