یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

بارسلونا 3-0 الچه؛ مرهمی کوچک برای زخم هایی عمیق

بارسلونا 3-0 الچه؛ مرهمی کوچک برای زخم هایی عمیق

بارسلونا پس از هفته ناامید کننده ای که پشت سر گذاشته بود، مقابل الچه محکوم بود به پیروزی.

ایران ورزشی/بارسلونا و الچه، در چارچوب دیداری معوقه از هفته اول لالیگا مقابل هم قرار گرفته اند. با توجه به جایگاه دو تیم در جدول و رویارویی های پیشین، از همان ابتدا انتظار می رفت کار سختی برای پیروزی نداشته باشد. پس از یک نیمه اول ناامید کننده، بارسا در نیمه دوم با درخشش مسی و البته بریتویت توانست کار الچه را یکسره کند. بارسلونا در این بازی برخلاف عادت همیشگی این فصل اشتباهی در خط دفاع نداشت و البته مهره های خط حمله هم نسبت به دیدار قبل فرصت طلب تر بودند. پس از شکست فاجعه بار مقابل پاری سن ژرمن و تساوی ناامید کننده مقابل کادیز، این پیروزی به شدت برای تیم کومان لازم بود
بارسلونا 1-0 الچه؛ لیونل مسی: مسی حرکت را آغاز کرد و پس از دریافت یک پاس زیبا از سوی بریتویت و تکمیل یک و دو، در مصاف تک به تک موفق شده دروازه الچه را باز کند.

بارسلونا 2-0 الچه؛ لیونل مسی: دی یونگ یک حرکت عالی از سمت چپ آغاز کرد و توپ را به مسی سپرد، ستاره آرژانتینی میان 5 بازیکن الچه حفظ توپ کرد و در نهایت دومین گلش را مقابل دروازه به ثمر رساند.

بارسلونا 3-0 الچه؛ جوردی آلبا: پاس هوایی عالی مسی درون محوطه به بریتویت رسید، او با ضربه سر توپ را برای آلبا کاشت تا دروازه الچه با ضربه مدافع پیش تاخته بارسا فرو بریزد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.