یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

زیدان: عملکرد ما متوسط بود اما نتیجه خوب است

زیدان: عملکرد ما متوسط بود اما نتیجه خوب است

زین الدین زیدان موفق شد در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آتالانتا تیمش را به پیروزی 1-0 برساند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مـارکا، زیدان در پایان بازی راجع به زهردار نبود حملات تیمش گفت:

مشکلی نیست چون گل زدیم و گلی دریافت نکردیم. مصدومان زیادی داریم، اما با کسانی که در اختیار داریم و خوب عمل می کنند پیش می رویم. در دفاع خوب بودیم و گل نخوردیم و گل زدیم. برای پیدا کردن فضا به زحمت افتادیم اما اینکه مقابل یک تیم 10 نفره بازی کردیم، تقصیر ما نیست. نحوه بازی مقابل تیمی 10 نفره بسیار مهم است.
انتظار نداشتم که بازی آسانی باشد، چرا که می دانستیم آتالانتا تیمی با قدرت جسمانی بسیار بالاست و این را ثابت کردند. حتی با 10 نفره شدن حریف هم بازی سختی داشتیم، اما گل بسیار مهمی به ثمر رساندیم؛ هرچند این گل معنای خاصی ندارد، و باید دیدار برگشت را برگزار کنیم و همه چیز 50-50 است. آتالانتا تیمی است که در زمین ما هم می تواند مشکل ساز شود. عملکرد ما متوسط بود اما نتیجه خوب است. با توجه به چیز هایی که از آنها دیده بودیم، می دانستیم که آتالانتا تیم بسیار خوبی است و بازی سختی خواهد بود.
گل فرلاند مندی
این یک حرکت تمرین شده بود، اما کسی که قرار بود چنین ضربه ای بزند فرلاند نبود! او پای راست هم دارد، و من از گلزنی او تعجب نکردم.
حضور ایسکو در ترکیب اصلی
از آخرین باری که او دقایق زیادی در میدان حضور داشت خیلی می گذرد و در پستی که تخصصی در آن نداشت، بسیار خوب عمل کرد. ایسکو بازی فوق العاده ای داشت. می دانیم که چه چیزهایی می تواند به تیم اضافه کند و امروز خیلی خوب کار کرد. ایسکو در میدان بود تا مالکیت توپ را کنترل کند و بین خطوط باشد. از طریق وینیسیوس و آسنسیو هم به دنبال سرعت بودم اما کارت قرمز برنامه ها را عوض کرد.
کارت قرمز بازیکن آتالانتا
نمی دانم سخت گیرانه بود یا نه، چون تصمیم گیری به عهده داور است. ما عالی بازی نکردیم، اما چیزی که اهمیت دارد، نتیجه است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.