پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

محمود خرمزی: هواداران نگران نباشند، هیچ بازیکنی از آلومینیوم جدا نخواهد شد

محمود خرمزی: هواداران نگران نباشند، هیچ بازیکنی از آلومینیوم جدا نخواهد شد

سرمربی موقت تیم فوتبال آلومینیوم اراک می گوید هواداران نگران نباشند، هیچ بازیکنی از تیم جدا نخواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، محمود خرمزی پس از اینکه از سوی هیات مدیره باشگاه آلومینیوم به عنوان سرمربی موقت این تیم اراکی انتخاب شد، در این خصوص اظهار داشت:

پس از جدایی رسول خطیبی، قصد داشتم به شهر خودم برگردم اما بهروز اکرمی رئیس هیات مدیره از من خواست تا در این شرایط که به تیم شوک وارد شده، در کنار تیم باقی بمانم و بنده نیز از این دستور اطاعت کردم و در کنار تیم هستم.
وی افزود:

خوشبختانه تیم در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کرد‌. نظم و انضباط در تیم حرف اول را می‌زند. از هواداران می‌خواهیم همچنان در کنار تیم باشند و با حفظ آرامش خود، تیم را در ادامه فصل یاری کنند.
خرمزی در خصوص جدایی بازیکنان در نیم فصل دوم تصریح کرد:

همه بازیکنان با روحیه مضاعف در تمرینات حضور دارند. هواداران نگران نباشند و هیچ بازیکنی از تیم جدا نخواهد شد.
سرمربی آلومینیوم اراک گفت:

مطمئناً رقابت‌ها در نیم فصل دوم به مراتب دشوارتر از نیم فصل اول است و نباید زمان آماده سازی را از دست بدهیم. در همین راستا تمرینات خود را به صورت منظم پیگیری می‌کنیم تا آماده دیدار با نساجی شویم. از رسول خطیبی، پیمان صاحب جمعی، حمید محرابی و رضا فرهمند که سال گذشته و پس از سوگ بزرگی که برایم حادث شد در کنارم بودند، کمال تشکر را دارم. درست است که از نظر سنی از رسول خطیبی بزرگتر هستم اما از او درس‌های زیادی یاد گرفتم و همچنان به عنوان دو دوست با هم خواهیم بود. برای او در سرمربی‌گری تراکتور آرزوی موفقیت دارم.
وی تصریح کرد:

از آقایان اکرمی، عباسی، آنجفی، امیدوار، عبدی و همچنین روابط عمومی باشگاه که به بنده اعتماد کرده، محبت داشتند و این مسئولیت سنگین را بر عهده من گذاشتند تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانم پاسخ خوبی به این اعتماد بدهم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.