یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

رییس آتالانتا: داوری بازی با رئال مادرید شرم آور و ظلمی آشکار به ما بود

رییس آتالانتا: داوری بازی با رئال مادرید شرم آور و ظلمی آشکار به ما بود

آنتونیو پرکاسی، رییس آتالانتا به شدت به تصمیمات توبیاس اشتیلر، داور بازی تیمش مقابل رئال مادرید معترض است

ایران ورزشی/در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های آتالانتا و رئال مادرید در برگامو ایتالیا به مصاف هم رفتند که رئال مادرید توانست با حساب 1-0 پیروز شود و شانس بالایی برای صعود به دور بعدی داشته باشد. در این بازی، اخراج رمو فرویلر، هافبک سوئیسی آتالانتا در دقیقه 18 بسیار بحث برانگیز شد که این مسئله عصبانیت آنتونیو پرکاسی، رییس آتالانتا را در پی داشته است.

آنتونیو پرکاسی، رییس آتالانتا در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت در خصوص تصمیم بحث برانگیز توبیاس اشتیلر، داور آلمانی بازی برای اخراج رمو فرویلر صحبت کرد:

اول فکر کردم داور رنگ کارت را اشتباه کرده
این تصمیم شرم آور بود و کارت قرمز، مو به تنم سیخ کرد. اول فکر کردم داور رنگ کارت را اشتباه کرده است. پس از گذشت 15 دقیقه از چنین بازی مهمی که تمام دنیا آن را تماشا می کردند، فقط حیرت زده و گیج بودم. این تصمیم، شرم آور و ظلمی آشکار به ما بود که برای فوتبال ایتالیا، غیرقابل قبول است. الکساندر چفرین [رییس یوفا] که روی سکوها بود، فردی باهوش و مدیری بسیار حرفه ای است. تصور این که او ابتدا چه فکری داشته، آسان است.
کاسمیرو باید اخراج می شد
اگر فقط یک تصمیم مشکوک در این بازی وجود داشت، می توانستیم بپذیریم که برداشت ما اشتباه است اما تک تک تصمیم های مشکوک را یادداشت کردم تا آن ها را یادم نرود. یک بار ناچو روی مایهل خطا کرد و یک بار هم مودریچ روی پسینا که هیچ یک گرفته نشدند و باید کارت هم می گرفتند. لوکاس واسکز بابت خطای هند کارت زرد نگرفت و کاسمیرو هم باید به خاطر شیرجه زدن، کارت زرد دوم را می گرفت. داور یادش بود که کاسمیرو یک کارت زرد داشت و دستش را به جیبش برد اما چیزی به او گفتند که نمی دانم چه بود. اگر یکی از بازیکنان ما در چنین شرایطی بود، قطعا کارت قرمز می گرفت.
دیدن چنین اشتباهاتی غیرقابل قبول است
دیدن چنین اشتباهاتی غیرقابل قبول است. همیشه همه علیه آتالانتا هستند. از تمام افراد حاضر در رختکن تیم تشکر می کنم اما چه می توانم به آن ها بگویم؟ همه شان شوکه شدند. شانس صعود آتالانتا؟ بازی سختی در پیش است و فقط باید ببریم اما گاسپرینی باید در این خصوص صحبت کند. امیدوارم یک بازی سالم را ببینیم که بهترین تیم در آن برنده شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.