شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

در 38 سالگی از سه تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم!

غلامی: علی کریمی گفت باید در لیگ برتر بازی کنم

غلامی: علی کریمی گفت باید در لیگ برتر بازی کنم
ناصر قراگزلو

محمد غلامی بازیکن بسیار باتجربه‌ای است مهاجمی که در بسیاری از تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی سابقه بازی دارد و بازیکنی است که فصل قبل در دو تیم داماش و قشقایی هم بازی کرد و اتفاقاً در تیم داماش هم هفت گل با ارزش به ثمر رساند. به همین دلیل با یکی از با سابقه‌ترین بازیکنان فوتبال ایران گپ و گفتی داشتیم.

ایران ورزشی: محمد غلامی بازیکن بسیار باتجربه‌ای است مهاجمی که در بسیاری از تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی سابقه بازی دارد و بازیکنی است که فصل قبل در دو تیم داماش و قشقایی هم بازی کرد و اتفاقاً در تیم داماش هم هفت گل با ارزش به ثمر رساند. به همین دلیل با یکی از با سابقه‌ترین بازیکنان فوتبال ایران گپ و گفتی داشتیم.

 
برای ادامه فوتبالت چه برنامه‌ای داری؟
شاید باورش سخت باشد اما من در 38 سالگی دو، سه پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری دارم و ان‌شاءالله قصد دارم به یکی از آن تیم‌ها بروم.
اما تو 38 سال داری و در این سن و سال بازی در لیگ برتر کمی سخت به نظر می‌رسد؟
من بازیکن کم تجربه‌ای نیستم و مدت‌هاست سابقه بازی دارم. به همین دلیل اگر یک لحظه هم خودم احساس کنم که نمی‌توانم بازی کنم و در زمین کم می‌آورم یک لحظه هم تردید نخواهم کرد. خدا را شکر در بهترین شرایط بوده و هستم. فصل قبل هم در لیگ یک خصوصاً در بازی‌های داماش 90،80 دقیقه بازی کردم و خیلی هم سرحال بودم و هفت گل هم به ثمر رساندم که گل‌های خیلی حساسی هم برای داماش بودند.
 
در داماش فصل خوبی داشتی؟
من به درخواست آقا رضا عنایتی فصل قبل در ابتدا به قشقایی پیوستم اما بعد از آنکه مسئولان این باشگاه به تعهداتشان عمل نکردند به تیم داماش پیوستم و خدا را شکر در این تیم خیلی خوب بازی کردم و چند گل سه امتیازی برای تیم داماش زدم. در واقع در بازی مقابل تیم‌های گل ریحان، نیروی زمینی و قشقایی گل‌های سه امتیازی برای تیمم به ثمر رساندم به همین دلیل در تیم داماش، بسیار موفق عمل کردم.
 
گویا از این تیم پیشنهاد داری؟
بله قرار است صحبت‌هایی با مسئولان این تیم داشته باشم اما هنوز چیزی مشخص نیست.
 
تو دوستی خیلی نزدیکی با علی کریمی داشتی، هنوز هم این دوستی پابرجاست؟
علی آقا بزرگ من است و من همیشه برای ایشان احترام زیادی قائل بوده و هستم. وی همیشه به من لطف و توجه خاصی داشته است. همین چند روز پیش هم با من صحبت کرد و گفت محمد باید به تیم لیگ برتری بروی و تأکید داشت که باید در لیگ برتر بازی کنم.
 
علی کریمی قبلاً قصد داشت در لیگ برتر تیم بگیرد که این گونه نشد و البته اگر محقق می‌شد تو قطعاً در تیم ایشان بودی؟
بله این مسأله میسر نشد و خیلی دوست داشتم یکبار دیگر در کنار علی آقا کار کنم و به تجربیاتم اضافه کنم چون کار با علی کریمی را واقعاً دوست دارم و از اینکه در کنار ایشان کار کنم، لذت می‌برم.
 
قصد مربیگری که نداری؟
نه هر چند کلاس مربیگری درجه C را پشت سر گذاشتم اما ان‌شاءالله بعد از دوران بازیگری‌ام قصد دارم به مربیگری بپردازم. فعلاً همه حواسم به فوتبال معطوف است.
 
گویا هواداران تیم داماش هم خیلی دوستت دارند؟
هواداران تیم داماش همیشه به من لطف داشته و دارند. امسال هم من 7 گل خوب برای تیم داماش در نیم فصل دوم زدم که به همین دلیل نزد آنها محبوبیتم خیلی زیاد شد. البته تماشاگران داماش و فوتبالدوست گیلانی جزو بهترین‌ها هستند و من هم به فوتبالدوستان خصوصاً فوتبالدوستان گیلانی علاقه زیادی دارم.
 
اما در این فصل هم هواداران گیلانی از داشتن تیمی در لیگ برتر محرومند؟
بله تحمل این مسأله خیلی سخت است اما من خیلی امیدوارم تیم‌های گیلانی در لیگ یک به لیگ برتر صعود کنند و سپیدرود هم امسال به لیگ یکی صعود کند و در آینده‌ای نه چندان دور دوباره به لیگ برتر صعود کند. تیمی که پشتوانه مردمی قوی مانند ملوان و داماش دارد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.