چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

وکیل شایان مصلح: باشگاه پرسپولیس به شایان گفت برو شکایت کن

وکیل شایان مصلح: باشگاه پرسپولیس به شایان گفت برو شکایت کن

وکیل شایان مصلح اعتقاد دارد که موکلش به دنبال بستن پنجره پرسپولیس نبوده است و شکایت این بازیکن مربوط به مرداد بوده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ هادی رهنما، وکیل شایان مصلح درخصوص شکایت موکلش از پرسپولیس گفت:

پس از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی، یک لیست را در باشگاه قرار دادند. درخواست کردند که صحبت کنیم و قرارداد را تمدید کنیم. ما رفتیم و قرارداد را تمدید کردیم. پس از اینکه آقای برانکو رفتن، شایان مصلح مد نظر کالدرون نبود. متاسفانه آقای عرب کم کاری کردند. آقای مصلح حدود 300 میلیون طلب داشت از پرسپولیس و این قراردادش را نیز باید یک جوری رضایت ایشان را جلب می کردند. کلا 750 میلیون طلب ایشان بود و ما به یک توافقی رسیدیم به مبلغ 500 میلیون و 250 میلیون بخشیده شد. قرار شد که این 500 میلیون در دو قسط در شهریور و مهر 98 دریافت شود.
متاسفانه موعد پرداخت که شد، آقای عرب از کار برکنار شدند و آقای انصاری فرد مدیر شد و ایشان نیز پول ما را نداد و ما صبر کردیم تا رسیدیم به مدیریت آقای رسول پناه. این ماجرا یک سال طول کشید. آقای رسول پناه گفتند ما نمی توانیم به شما پول بدهیم. بروید و شکایت کنید. شایان مصلح هم طوری نبود که بخواهد از باشگاهش شکایت کند. به هیچ عنوان علاقه به شکایت از پرسپولیس نداشت.
وی افزود:

طبق توافق نامه ای که انجام دادیم با آقای عرب، یک بندی داشت که تا زمانی که پول تان را نگرفتید، شما حق هیچ گونه مصاحبه ای ندارید. پس از آنکه آقای رسول پناه آن حرف را زد، ما مجبور شدیم که شکایت کنیم. شایان مصلح اصلا نمی خواست که شکایت کند و پنجره پرسپولیس را ببندد.
طبق حکم، پرسپولیس اگر 510 میلیون تومان به ما بدهد، پنجره اش باز می شود.  اصلا قصد ما بسته شدن پنجره پرسپولیس نبوده است. هواداران پرسپولیس عزیز ما هستند اما واقعا شایان کاری نکرده که پنجره بسته شود. شکایت ما مربوط به 20 مرداد بود. اگر کم کاری بود مربوط به فدراسیون بوده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.