جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: ما یوونتوس هستیم و تا پایان می جنگیم

آندره آ پیرلو: ما یوونتوس هستیم و تا پایان می جنگیم

یوونتوس مقابل هلاس ورونا دیدار سختی پیش رو دارد

ایران ورزشی/در بیست و چهارمین هفته رقابت های سری آ ایتالیا، شنبه شب یوونتوس مهمان تیم سرسخت هلاس ورونا خواهد بود. به گزارش وب سایت یوونتوس، آندره آ پیرلو سرمربی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از بازی با هلاس ورونا حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

از اول می دانستیم مسابقات ما خیلی فشرده می شود
دیداری سخت و فیزیکی در پیش داریم. ایوان یوریچ، به ورونا سبک فوتبالی جالبی داده و باید خیلی مراقب حرکات و ویژگی های آن ها باشیم. هلاس ورونا خیلی خوب کار می کند و حریف خطرناکی است. می دانیم که هلاس ورونا از اول تا آخر بازی با حمله کردن، برای پیروزی تلاش خواهد کرد. بنابراین نباید شگفت زده شویم و باید در حملات خوب کار کنیم. مسابقات بسیار فشرده و نزدیک هستند و انتخاب های ما در این بازی ها بر اساس ضرورت ها است. از ابتدا هم می دانستیم کار ما این گونه می شود. همچنین بازی معوقه با ناپولی طی روزهای آینده از راه خواهد رسید. در کوران مسابقات هستیم و باید بهترین عملکردمان را نشان دهیم. فقط دیروز جلسه تمرینی کامل داشتیم و در سایر جلسات، ریکاوری های لازم را انجام دادیم. در لیگ قهرمانان اروپا باید توپ را سریع تر به گردش در بیاوریم. می دانستیم که سرعت در این تورنمنت بالاتر است و باید خیلی سریع تطبیق یافت. باید روی این مسئله کار کنیم و تلاش می کنیم بهتر شویم. اسکودتو یکی از اهداف ماست و وظیفه ما این است که جهت رسیدن به آن تلاش کنیم. می دانیم که تیم هایی قدرتمند جلوتر از ما هستند اما ما یوونتوسیم و تا پایان می جنگیم.
پائولو دیبالا جراحی نمی شود
هیچ یک از بازیکنان ما در خط دفاعی برنگشته اند و دنیلو هم محروم است. دراگوشین می تواند یک گزینه باشد. رابیو به خط هافبک برگشته و این باعث می شود در آن نقطه از زمین، یک گزینه دیگر داشته باشیم. اخیرا از کولوسفسکی خواسته ایم کمی متفاوت از ویژگی هایش برای ما بازی کند اما او خوب کار کرده است. برناردسکی این فرصت را دارد تا از ابتدا به میدان برود. آلوارو موراتا باید تا یکشنبه استراحت کند. پائولو دیبالا در خطر جراحی زانو نیست و به دنبال بهترین راه حلی هستیم تا او را هر چه سریع تر در اختیار داشته باشیم. فدریکو کیه زا در هر دو جناح خیلی خوب بازی می کند. البته با توجه به ویژگی های کیه زا، او سمت راست کمی راحت تر است اما در سمت چپ هم بازی هایی عالی داشته است. پست او به ویژگی های بازی ما مقابل حریف، بستگی دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.