پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

هانسی فلیک: توماس مولر در دسترس است

هانسی فلیک: توماس مولر در دسترس است

هانسی فلیک گفت با وجود از دست دادن امتیاز، ذهنیت اخیر بایرن مونیخ عالی بوده است

یران ورزشی/در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت های بوندسلیگا، فردا از ساعت 18:00 به وقت تهران تیم های بایرن مونیخ و کلن در استادیوم آلیانتس آرنا به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از این دیدار، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

مولر، گنابری و دانتاش در دسترس خواهند بود
توماس مولر برای بازی فردا در دسترس خواهد بود اما هنوز تصمیم نگرفته ام که او از ابتدا بازی کند یا نه. توماس مولر بازیکنی فوق العاده، حرفه ای و مهم است زیرا همه چیزهایی که شما در یک تیم نیاز دارید را در خودش دارد. خوشحالیم که مولر برگشته است. سرژ گنابری و تیاگو دانتاش که بازی با لاتزیو را از دست دادند، برای این بازی در دسترس خواهند بود. فردا دوباره یک ترکیب بزرگ تر و بهتر در اختیار خواهیم داشت. تانگی نیانزو؟ انتظار داریم او پس از بازی های ملی ماه مارس، آمادگی کاملش را باز یابد.   حضور موسیالا در تیم ملی آلمان؟ این تصمیم خودش بود و تصمیم خوبی برای فوتبال آلمان گرفته شد. استعدادهای آلمانی زیادی وجود دارد که باید از رشد خوب آن ها مطمئن شویم. خوشحال می شویم اگر موسیالا به تیم ملی آلمان دعوت شود اما این تصمیمی است که کادرفنی تیم ملی آلمان باید بگیرد.
کلن مقابل تیم های بزرگ خوب نتیجه گرفته است
  خیلی مهم بود که توانستیم در لیگ قهرمانان اروپا خوب بازی کنیم. طبق نظم، برنامه مان را پیش بردیم و برای بازی با کلن هم همین را می خواهیم. باید عملکردمان مقابل لاتزیو را تکرار کنیم. اخیرا امتیازاتی از دست دادیم اما ذهنیت تیم فوق العاده بوده است. پس از بازی با کلن، بالاخره دو هفته بازی میان هفته ای نخواهیم داشت و می توانیم به خوبی تمرین کنیم. وقتی بازی های کلن مقابل دورتموند، گلادباخ و وولفسبورگ را ببینید، متوجه می شوید که آن ها مقابل تیم های بزرگ نتایج خوبی گرفته اند. کلن تیمی است که خوب دفاع می کند و در حمله به بازیکنان سرعتی اش متکی است. باید در این خصوص راه حل هایی داشته باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.