جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

توخل: چالش های بزرگی در پیش داریم اما دقیقا به خاطر همین چالش هاست که اینجاییم

توخل: چالش های بزرگی در پیش داریم اما دقیقا به خاطر همین چالش هاست که اینجاییم

توماس توخل از اوضاع چلسی قبل از دیدار با منچستریونایتد گفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال لندن، تیم های منچستریونایتد و چلسی در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس، یکشنبه و از ساعت 20:00 به وقت تهران مقابل هم قرار می گیرند. توماس توخل، سرمربی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و از شرایط تیمش گفت:

تیاگو سیلوا
تیاگو سیلوا نمی تواند ما را مقابل منچستریونایتد همراهی کند، او امروز به صورت انفرادی تمرین کرد.
ژیرو
ژیرو شایسته فیکس بودن است؟ همیشه، او به خوبی تمرین می کند و شخصیت بسیار بزرگی دارد، حتی زمانی که علی رغم شایستگی در ترکیب فیکس تیم حضور ندارد. امروز قرار نیست بگویم او یکشنبه فیکس خواهد بود یا خیر.
منچستریونایتد
امیدوارم پیروز شویم. می دانیم که چالش بزرگی در پیش داریم. آنها (منچستریونایتد) در خارج از خانه شکست ناپذیر هستند و می دانیم قرار است با چه تیمی رو به رو شویم. حریف ما بازیکنان باکیفیتی دارد و می تواند با سرعت آنها به ما ضربه بزند. من یونایتد در خارج از خانه تیم قدرتمندی محسوب می شود و بسیار فشرده دفاع می کند؛ کار آنها در انتقال توپ نیز فوق العاده است.
کاوانی و ژیرو
به آنها (کاوانی و ژیرو) هنگامی که پیراهن شان را با هم عوض می کنند نگاه کنید، بدن شان کاملا آماده است؛ اولی آمادگی جسمانی 100 درصد دارد و بدنش هیچ چربی ندارد، ادی هم اینچنین است. این دو بازیکن به یکدیگر شبیه هستند، هر دو شماره 9، هر دو دلسوز تیم و آماده برای دویدن به سمت فضاها و دفاع از تیم. اولی و ادی در محوطه جریمه نیز دو تمام کننده قهار هستند، بسیار خونسرد. آنها مهاجمان بسیار با کیفیتی هستند و از نظر من کلید موفقیت شان، آمادگی بدنی و انضباطی ست که دارند.
شکست ناپذیری چلسی
شکست ناپذیری؟ به نظرم بازی مقابل ما چیزی نیست که به مذاق حریفان خوش بیاید اما خب هنوز مسیر طولانی در پیش داریم. باید همچنان به مانند قبل مشتاق باشیم و هر روز پیشرفت کنیم چون هنوز جای پیشرفت زیادی داریم. به خوبی می توانم انرژی که درون تیمم وجود دارد را احساس کنم.
بزرگترین بازی، بازی بعدی است
بزرگترین بازی من در چلسی؟ نمی دانم. همیشه بزرگترین بازی، بازی بعدی است. یک دربی لندن داشتیم، یک بازی با اتلتیکو و پس از این هم لیورپول و اورتون. چالش های بزرگی پیش رو داریم اما دقیقا به خاطر همین چالش هاست که اینجا حضور داریم و داریم چلسی را برای این بازی آماده می کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.