پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

از مرگ انصاریان و میناوند به شدت غمگین شدم

برانکو: پرسپولیس برای پنجمین بار هم قهرمان می شود

برانکو: پرسپولیس برای پنجمین بار هم قهرمان می شود

برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق باشگاه پرسپولیس تهران بر این باور است تیم گل‌ محمدی این توان و پتانسیل را دارد که برای پنجمین فصل متوالی قهرمانی در لیگ را جشن بگیرد

به گزارش ایران ورزشی، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی اسبق تیم پرسپولیس تهران با اشاره به اتفاق تلخی که اخیرا برای دو شاگرد سابقش در تیم ملی ایران رخ داده به برنا گفت:

مرگ علی انصاریان و مهرداد میناوند اتفاق تاسف باری بود که همه مردم ایران و تمام کسانی که به نوعی با فوتبال ایران در ارتباط بوده اند را ناراحت و غمگین کرد و من هم از این حادثه تلخ برای این دو شاگردم در تیم ملی متاسف شدم. هر دو این عزیزان در تیم ملی زمان بلاژویچ و در زمانی که من به عنوان سرمربی تیم ملی در ایران حضور داشتم، جزو شاگردانم محسوب می‌ شدند و با هر دو این فوتبالیست‌ های ایران رابطه خوبی داشتم. من آنها را خوب می ‌شناختم و می‌ دانم که چه خدمات ارزنده‌ ای برای فوتبال ایران انجام دادند.
سرمربی اسبق پرسپولیس تاکید کرد:

من خاطرات زیادی با میناوند دارم. او  همیشه در کنار پرسپولیس بود و همیشه سعی می کرد در حمایت از پرسپولیس طرف حق و حقیقت باشد. او با شوخی‌ ها و خنده‌ هایش همیشه زبانزد بود. از دست دادن او و علی انصاریان فقدان بزرگی برای همه ما است و از صمیم قلب از فوت آنها ناراحت هستم.
برانکو در ادامه اشاره ویژه‌ ای به شرایط حال حاضر پرسپولیس داشت و در این خصوص گفت:

قهرمانی در نیم فصل اتفاق قابل پیش‌بینی برای پرسپولیس بود و این تیم با این موفقیت به آن چه که در نیم فصل اول استحقاقش را داشت، رسید.
سرمربی کروات سرخ ‌ها ادامه داد:

به اعتقاد من پرسپولیس در حال حاضر از نظر کمی و کیفی بهترین تیم ایران است و نمایش فوتبالی خوبی را از خود ارائه می ‌دهد و با نمایش با کیفیت‌ ترین بازی به نحو خوب و مطلوبی موفق شد از بازی‌ های معوقه ‌اش استفاده کرده و امتیازات مهمی را کسب کند.
او تاکید کرد:

با وجود این که پرسپولیس در مقطعی با کسب چند تساوی متوالی، امتیازاتی را از دست داد اما در ادامه این امتیازها را با پیروزی‌ های خوبی که پشت سر هم کسب کرد، جبران و موفق شد با پیروزی در بازی ‌های معوقه ‌اش به آنچه که در نیم فصل اول استحقاقش را داشت، دست پیدا کند.
برانکو افزود:

پرسپولیس با نمایش کم اشتباهی که در نیم فصل اول داشت هم از نظر امتیازی و هم از نظر تفاضل گل و نمایش فنی خوب مستحق این موفقیت بود.
سرمربی اسبق سرخ‌پوشان تهرانی در خصوص پیش‌بینی ‌اش از روند حرکتی و فنی پرسپولیس در نیم فصل دوم گفت:

آینده خوب و روشنی در انتظار این تیم است و من بر این باور هستم که پرسپولیس با ادامه روند موفقیت‌ آمیزی که در اواخر نیم فصل اول داشت، قهرمان لیگ خواهد شد و برای پنجمین فصل متوالی جام قهرمانی به این تیم خواهد رسید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.