دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مائوریسیو پوچتینو: ریکاوری نیمار طبق برنامه پیش می رود

مائوریسیو پوچتینو: ریکاوری نیمار طبق برنامه پیش می رود

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، می گوید ریکاوری نیمار از مصدومیت طبق برنامه پیش می رود و وینگر برزیلی پاریسی ها، به زودی به میادین بازخواهد گشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، نیمار که به دلیل مصدومیت در بازی مقابل کائن در جام حذفی فرانسه، مدتی است شانس حضور در ترکیب پاری سن ژرمن را پیدا نکرده، در تلاش است که خود را برای بازی برگشت در مقابل بارسلونا در تاریخ 10 مارس، آماده کند. در این میان، پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن پیش از بازی تیمش مقابل دیژون از چهارچوب لیگ یک فرانسه، در خصوص وضعیت نیمار گفت:

نیمار طبق برنامه تیم پزشکی پیش می رود و از نظر احساسی در وضعیت خوبی قرار دارد. در کل ریکاوری او طبق برنامه پیش می رود.
نیمار البته تنها مصدوم ترکیب پاری سن ژرمن نیست و پوچتینو، ایکاردی، فلورنزی، دی ماریا، پاردس و وراتی را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. او در این خصوص اظهار داشت:

پس از آخرین تمرین تیم، متوجه شدیم که چند بازیکن را برای بازی با دیژون در اختیار نخواهیم داشت. ما روی گزینه های دیگر فکر خواهیم کرد. می دانم که وقت زیادی نداریم اما سعی می کنیم بهترین راه حل را برای پیروزی در بازی مقابل دیژون پیدا کنیم. درست است که تیم در بازی مقابل موناکو که به خوبی دفاع می کرد، در یک سوم دفاعی آن ها از طراوت و خلاقیت کافی برخوردار نبود اما چند روز پیش از آن بازی، در مقابل بارسلونا این فاکتور ها را به خوبی به نمایش گذاشتیم. برای بازی فردا نیز راه حلی برای کسب پیروزی پیدا خواهیم کرد و مطمئنا بازیکنانی که در زمین خواهند بود برای این مهم تلاش خواهند کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.