یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

ژوزه مورینیو: بیل خوشحال تر از همیشه است

ژوزه مورینیو: بیل خوشحال تر از همیشه است

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام می گوید گرت بیل اکنون خوشحال تر از همیشه است و پس از نمایش بسیار خوبش در مقابل وولفسبرگر، لایق اعتماد بیشتری است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، مورینیو در خصوص بیل گفت:

او خوشحال تر از همیشه است و با اعتماد به نفس به نظر می آید. در تمرینات تیم می توانید متوجه شوید که اعتماد به نفس او بازگشته است و این موضوع از شوت هایی که می زند و حرکاتی که انجام می دهد، مشخص است. شما می توانید این موضوع را از روی گلی که در مقابل وولفسبرگر نیز به ثمر رساند ببینید. شوتی که او زد نشانگر اعتماد به نفسش بود و بازیکنی که می ترسد یا احساساتی منفی دارد، نمی تواند چنین ضرباتی بزند. فکر می کنم آن شوت معانی زیادی داشت. آن ضربه به معنی آزادی رابطه ماهیچه و ذهن گرت بود. برای رسیدن به این مهم شما باید در شرایط خوبی قرار داشته باشید و او اکنون در بهترین شرایط از زمان حضور در اینجا قرار دارد.
مورینیو اما می گوید به دلیل عملکرد بیل در فرصت هایی که در اختیار داشته است، از اینکه به او فرصت های بیشتری بدهد، نمی ترسد. آقای خاص گفت:

ما به او اعتماد داریم. ما به گرت و آنالیزها و تجربه هایی که دارد، اعتماد داریم. همه کارها با او، با یک مشارکت عالی انجام می شود چون همه بهترین ها را برای او می خواهند و این موضوع به نفع تاتنهام است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.