پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دو دردسر جدید برای پرسپولیس

دو قفل دیگر به پنجره نقل و انتقالاتی سرخ ها!

دو قفل دیگر به پنجره نقل و انتقالاتی سرخ ها!

شاهین عباسیان و ابوالفضل درویشوند دو بازیکنی که سابقه بازی با لباس پرسپولیس را دارند در پی دریافت مطالبات قدیمی شان از این باشگاه هستند.

به گزارش ایران ورزشی، پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس که پیش از این به دلیل شکایت ماریو بودیمیر بسته شده بود، با شکایت سوشا و صدور حکم تعیین وضعیت شایان مصلح، سه قفله شد و حالا با 2 مشکل جدید دیگر رو به رو شده است.

ابوالفضل درویشوند و شاهین عباسیان پس از قرار گرفتن در لیست مازاد در سال 96 بعد از اینکه بارها وکیل‌ شان را به باشگاه فرستادند و به نتیجه ای نرسیدند، برای دریافت مطالبات شان به کمیته تعیین وضعیت شکایت کردند و حالا با صدور حکم به جمع بازیکنانی اضافه شده اند که مدیران باشگاه برای باز شدن پنجره زمستانی باید رضایت آنها را جلب کنند.

طبق حکم کمیته تعیین وضعیت این دو بازیکن که در مذاکره با مدیران باشگاه بخش عمده ای از مطالبات شان را بخشیده اند، حالا هر کدام مبلغی در حدود 60 میلیون طلبکارند. آنها به هوای این که پولی دست شان را بگیرد، به باشگاه تخفیف دادند و قبول کردند تنها 60 میلیون تومان دریافت کنند و رضایت بدهند ولی پرسپولیس هنوز همین 60 میلیون را هم به آنها نداده است!

پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تاکنون موفق به جذب مهدی ترابی شده و شهریار مغانلو نیز در آستانه پیوستن به این تیم است ولی اگر بدهی بازیکنان گذشته تیم پرداخت نشود، کمتیه تعیین وضعیت اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید را به سازمان لیگ نخواهد داد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.