چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرروستا: مخالف جدایی نادر محمدی هستیم

مدیرروستا: مخالف جدایی نادر محمدی هستیم

علی اصغر مدیرروستا گفت: تا به امروز حضور 2 بازیکن جدید در جمع ما نهایی شده و ما بر اساس نیاز کادر فنی‌مان آرمان قاسمی و مسلم مجدمی را جذب کرده‌ایم. در این راستا قرار است چند بازیکن نیز به زودی از جمع ما جدا شوند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با جذب 3 تا 4 بازیکن جدید به برنامه‌های‌مان در فصل نقل و انتقالات زمستانی پایان خواهیم داد

به گزارش ایران ورزشی، علی اصغر مدیرروستا، سرپرست تیم پیکان با اشاره به آخرین  پیکان در فصل نقل و انتقالات زمستانی این باشگاه به برنا گفت:

تا به امروز حضور 2 بازیکن جدید در جمع ما نهایی شده و ما بر اساس نیاز کادر فنی‌مان آرمان قاسمی و مسلم مجدمی را جذب کرده‌ایم. در این راستا قرار است چند بازیکن نیز به زودی از جمع ما جدا شوند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با جذب 3 تا 4 بازیکن جدید به برنامه‌های‌مان در فصل نقل و انتقالات زمستانی پایان خواهیم داد. 
سرپرست پیکان درخصوص نفرات دیگری که قرار است به تیم اضافه شوند اضافه کرد:

بر اساس نیازی که کادر فنی برای تقویت تیم داشته مذاکراتی را انجام داده‌ایم اما هنوز به جمع‌بندی نهایی در این خصوص نرسیده‌ایم و تا زمانی که مذاکرات نهایی نشود سعی می‌کنیم نام بازیکنی را رسانه‌ای نکنیم.
مدیرروستا ضمن تکذیب جدایی نادر محمدی، مدافع جوان این تیم، گفت:

تا امروز که با شما صحبت می‌کنم از سوی تیم و باشگاه دیگری پیشنهادی برای محمدی به دست ما نرسیده و او کماکان با ما همکاری خواهد کرد. محمدی بازیکن با اخلاقی است و با توجه به پایبندی به قراردادش با پیکان با هیچ تیمی صحبت نکرده است، ضمن این که کادر فنی به او نیاز دارد و حتی اگر پیشنهادی برای او به باشگاه برسد، ما موافقت نخواهیم کرد و مخالف جدایی او هستیم.
سرپرست پیکان درخصوص حضور احتمالی آرمان رمضانی، مهاجم پرسپولیس در این تیم گفت:

در این مورد فعلا صحبتی نشده است. البته شاید جذب این بازیکن در تفکرات مهدی تارتار باشد اما هنوز به جمع‌بندی‌های نهایی نرسیده است.
او با اعلام این که تمرینات پیکان طبق برنامه و با نظم بالایی پیگیری می‌شود گفت:

ما در نیم فصل اول نتایج بدی نگرفتیم و با توجه به فاصله امتیازی کم بین تیم‌ها اگر یک پیروزی دیگر به دست آورده بودیم می‌توانستیم رتبه بهتری را در جدول به دست بیاوریم اما به‌طور حتم شرایط‌مان در نیم فصل دوم بهتر خواهد شد و با شناسایی نقاط ضعف و تقویت تیم در نیم فصل دوم امیدوار هستیم نتایج بهتری را در مقایسه با نیم فصل اول به دست آوریم.
مدیرروستا با اشاره به برگزاری قرعه کشی جام حذفی و تقابل پیکان در برابر استقلال گفت:

ما تا قبل از جام حذفی 2 بازی در لیگ برتر را در برنامه‌مان داریم و بازی به بازی آینده‌مان را دنبال می‌کنیم. به هرحال طبق قرعه ما در جام حذفی باید برابر تیم پرمهره و خوب استقلال به میدان برویم که امیدواریم بتوانیم در این جام که جام شگفتی‌هاست تا مراحل بالا و حتی تا فینال پیش برویم و با نگاه جدی که به جام حذفی داریم می‌خواهیم پس از پیروزی برابر استقلال به مراحل بالاتر 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.