چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: بازیکنان جوان یوونتوس، درک درستی از بازی با هلاس ورونا نداشتند

آندره آ پیرلو: بازیکنان جوان یوونتوس، درک درستی از بازی با هلاس ورونا نداشتند

آندره آ پیرلو پس از تساوی 1-1 هلاس ورونا و یوونتوس در هفته بیست و چهارم سری آ گفتگویی با خبرنگاران داشت.

ایران ورزشی/سرمربی یوونتوس در مصاحبه با DAZN گفت:

ناامیدکننده است. از قبل می دانستیم که بازی بسیار سختی در انتظار ماست. سخت ترین بخش کار یعنی زدن گل اول را انجام دادیم، از حریف جلو افتادیم اما نتوانستیم برتری را حفظ کنیم. برخی جزییات که خیلی به چشم نمی آید، تفاوت را رقم می زند اما متاسفانه برخی از بازیکنان جوان هنوز درک درستی از این جزییات ندارند.
وقتی در چنین بازی هایی موفق به زدن گل اول می شوید، باید با سه امتیاز به خانه برگردید. متاسفانه امشب فقدان بازیکنان باتجربه خود را حس کردیم و بازیکنان جوان، درک درستی از جریان بازی نداشتند. از الکس ساندرو و کریستیانو رونالدو خواستم با سایر بازیکنان در صحبت باشند اما متاسفانه کافی نبود.
بعضی از بازیکنان پس از یک ساعت، خسته شدند اما قابل پیش بینی بود. با سیستم 3-4-2-1 بازی کردیم؛ کولوسفسکی و رمزی قرار بود مدافعان حریف را تحت فشار قرار بدهند و از رونالدو حمایت کنند. در نیمه دوم انرژی لازم برای تداوم پرس از جلو را نداشتیم و فضا برای هلاس ورونا باز شد.
بازی ها فشرده است و به اندازه کافی بازیکن آماده در اختیار نداریم بنابراین خستگی برخی از بازیکنان به یک مسئله مهم تبدیل شده است. هلاس ورونا در هر نقطه از زمین، پرس می کند. مهاجمی که بتوانیم با توپ های بلند به صورت مستقیم با او بازی کنیم، در تیم نداریم بنابراین مجبور هستیم تحت هر شرایطی بازی را از خط دفاعی آغاز کنیم. امشب چون هلاس ورونا از جلو پرس می کرد و البته وضعیت زمین خیلی خوب نبود، کار برای ما سخت شد.
تیم در شرایط اورژانسی است اما باید از داشته های خود بهترین استفاده را ببریم. فقدان بازیکنانی چون دیبالا و موراتا را حس می کنیم؛ موراتا و دیبالا در هر تیمی باشند، آن تیم فقدان آنها را حس می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.