چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

گاسپرینی: باز هم می گویم که بازی آتالانتا و رئال مادرید توسط داور خراب شد

گاسپرینی: باز هم می گویم که بازی آتالانتا و رئال مادرید توسط داور خراب شد

آتالانتا در هفته بیست و چهارم سری آ میهمان سمپدوریا است. جانپیرو گاسپرینی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی دوباره تاکید کرد که توبیاس اشتیلر داور آلمانی، بازی آتالانتا مقابل رئال مادرید را با اخراج رمو فرویلر خراب کرده است.

ایران ورزشی/به نقل از اسکای، گاسپرینی گفت:

روز چهارشنبه به طور کامل مقابل رئال مادرید مجبور شدیم به صورت دفاعی بازی کنیم چون 10 نفره بودیم. این سبک اصلا مطابق میل ما نیست اما مجبور بودیم. قطعا دوست نداشتیم دفاعی بازی کنیم اما چاره ای نداشتیم. فرصت های کمی به رئال مادرید دادیم و امیدوار بودیم با نتیجه 0-0 از زمین خارج شویم. افسوس که آن گل دیرهنگام را دریافت کردیم. آنچه واقعا باعث ناراحتی ما شد، نتیجه نبود بلکه بازهم می گویم خراب شدن بازی توسط داور بود. در واقع هرگز نتوانستیم بازی خودمان را مقابل رئال مادرید انجام بدهیم. این بازی آتالانتا و رئال مادرید در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نبود. به اندازه کافی برای بازی برگشت فرصت داریم و سعی می کنیم تمام تلاش خود را انجام بدهیم.
حالا وقت فکر کردن به بازی با رئال مادرید نیست. باید با سمپدوریا بازی کنیم که نتیجه آن برای جایگاه تیم در جدول سری آ بسیار مهم است. معمولا مقابل سمپدوریا به مشکل خورده ایم.
ایلیچیچ باید در شرایط خوبی باشد تا به او بازی بدهیم. اکنون وی در فرم خوبی نیست. همیشه روی بازیکنی چون ایلیچیچ حساب می کنم اما باید در تمرینات به فرم خوبی برسد. در بازی با رئال مادرید، آماده نبود. فکر می کنم بیش از حد در مورد او صحبت می کنید. آتالانتا به هیچ بازیکنی از جمله ایلیچیچ وابسته نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.