چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویلیان: کونته نمی توانست بازیکنانش را مدیریت کند

ویلیان: کونته نمی توانست بازیکنانش را مدیریت کند

ویلیان می گوید آنتونیو کونته هر چقدر از نظر تاکتیکی دانش بالایی دارد، در مدیریت کردن تیمی پر ستاره تبحر ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میرر، ویلیان زیر نظر آنتونیو کونته قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرد و دستاوردهای مهمی داشت اما پایان این قصه برای هیچ یک از طرفین خوش نبود. ویلیان در جدیدترین مصاحبه اش، در این رابطه گفته است:

ببینید، به نظر من کونته سرمربی بزرگی است. او وقت زیادی را صرف امور تاکتیکی می کند و به امورات دفاعی هم توجه ویژه ای دارد. او واقعا مرد سختکوشی است. مشکلی که در تیم ما داشت، مدیریت کردن اعضای تیم بود. فقدان این توانایی باعث شد در نهایت با خیلی از بازیکنان به مشکل بخورد که من هم جزو آن ها بودم. فکر می کنم نتوانست با این موضوع کنار بیاید که بازیکنان زیادی از ملیت های مختلف در تیم حضور داشتند؛ بازیکنانی که ستاره محسوب می شدند و مهره های مهمی هم برای باشگاه بودند. خلاصه نظر من این است که فاقد درک لازم بود.
برای ویلیان، ژوزه مورینیو بهترین بوده است و بهترین می ماند.

همیشه می گویم که بهترین سرمربی من مورینیو بوده است. من چیز های زیادی از او یاد گرفتم و این مربی در انتقال از روسیه، اعتماد به نفس زیادی به من بخشید. زمانی که به چلسی آمدم، بازیکنان زیادی در پست من حضور داشتند ولی او روی من حساب باز کرد. من به طور روزمره از جلسات درون تیمی، حرف زدنش و حتی نحوه روحیه دادن به بازیکنان، چیزهای زیادی آموختم.
وینگر برزیلی آرسنال همچنین از این گفت که چگونه سر از این تیم در آورد.

با توجه به رقابت بالای میان این دو باشگاه (آرسنال و چلسی) گرفتن چنین تصمیمی سخت بود. خیلی به این مسئله فکر کردم و بارها با همسرم و مدیر برنامه ام مشورت کردم. من با درگیری از آن باشگاه جدا نشدم و در را باز گذاشتم. همه از شرایط مطلع بودند و من واقعا خواستار ماندن بودم. در نهایت توافق حاصل نشد. من قراردادی سه ساله می خواستم و پیشنهاد چلسی دو ساله بود؛ همه این بخش از داستان را می دانند. خلاصه این طور بود که جدا شدم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.