شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

هانسی فلیک: از بازگشت مولر و گنابری خوشحالم

هانسی فلیک: از بازگشت مولر و گنابری خوشحالم

بایرن مونیخ بعد از 2 بازی متوالی در چارچوب بوندسلیگا که به پیروزی نرسیده بود، با شکست کلن، بار دیگر به مسیر پیروزی بازگشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی بایرن مونیخ، هانسی فلیک بعد از پیروزی تیمش مقابل کلن درباره بازی بیان داشت:

از پیروزی 1-5 خوشحالیم. باید بازی را بررسی کنیم و ببینیم که برای بازی های بعد باید در کدام جنبه ها بهتر شویم و پیشرفت کنیم.
بازگشت توماس مولر و سرژ گنابری:

توماس (مولر) با اولین لمس توپ خود به لواندوفسکی پاس گل داد و باعث شد تا نتیجه رنگ واقعیت به خود بگیرد. سرژ (گنابری) هم 2 گل به ثمر رساند. هر دو در بازی های بعدی برای ما ارزشمند خواهند بود و خوشحالم که برگشته اند.
راجع به آلفونسو دیویس و لوکاس هرناندز:

من هیچ بازیکنی را با بقیه مقایسه نمی کنم. دیویس کورس های شدیدی داشت و اینکه به عنوان یک گزینه لوکاس را هم در اختیار داشته باشیم، برای ما بسیار خوب است و نشان دهنده کیفیت ما در پست های مختلف است.
گورتسکا برای من بهترین بازیکن این بازی بود
عملکرد لئون گورتسکا:

لئون (گورتسکا) روی 3 گل اثر گذاشت و در حال حاضر کیفیت خود را در فرانکفورت و رم نیز نشان داده بود. او بدون توپ بسیار جنگجو است و به ما در باز پس گیری توپ کمک می کند. گورتسکا برای من بهترین بازیکن این بازی بود.
شروع اریک ماکسیم چوپوموتینگ به عنوان وینگر:

کینگزلی کومان این اواخر بازی های زیادی را به طور کامل بازی کرده بود. من با او صحبت کردم و تصمیم گرفتم که چوپوموتینگ را بازی دهم. او در باشگاه سابقش در این پست بازی کرده بود. خوشحالم که چوپوموتینگ گل اول بازی را به ثمر رساند که گل بسیار مهمی بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.