چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رونالد کومان: این بازی به ما کمک می کند که برای کامبک در کوپا دل ری امید داشته باشیم

رونالد کومان: این بازی به ما کمک می کند که برای کامبک در کوپا دل ری امید داشته باشیم

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا پس از پیروزی مهم و باارزش تیمش مقابل سویا در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این دیدار صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رونالد کومان در کنفرانس خبری خود گفت:

خیلی به تیم افتخار می کنم. هم در بازی با توپ و هم بدون توپ بسیار قوی بودیم. این موضوع امروز تفاوت ها را رقم زد. تیم از نظر جسمانی خوب بود و از این بابت به تیم افتخار می کنم. ما باید سیستم بازی را تغییر می دادیم تا بهتر بتوانیم سویا را تحت فشار قرار دهیم. ما در طول بازی آن ها را راحت نگذاشتیم. کلید بازی امروز این بود که به سویا اجازه بازی ندادیم و حملات زیادی داشتیم. این دیدار یک بازی بسیار کامل بود. امروز تیم فوق العاده بود. مهم ترین چیز در بازی امروز، جاه طلبی تیم بود. ما به عنوان یک تیم جنگیدیم و پرس کردیم. ذهنیت و روحیه تیم بسیار خوب بود.
بازی نکردن گریزمان؟ چیز خاصی نشده است. ما سیستم را تغییر دادیم تا از سرعت دمبله استفاده کنیم و سپس بریتویت به بازی آمد چون امروز این کار به سود تیم بود. ما تیمی داریم که می تواند بر مشکلات و مصدومیت هایی که پیش می آید، غلبه کند. ما صبر خواهیم کرد و خواهیم دید که کدام بازیکنان به بازی چهارشنبه می رسند.
  بازی امروز به ما کمک می کند که به کوپا دل ری باور و برای کامبک امید داشته باشیم. اما نباید فراموش کنیم که این دو بازی با هم فرق دارند. ما باید این را درک کنیم. البته این بازی به آن ها نیز کمک می کند چون بازی را آنالیز خواهند کرد. موریبا؟ او به بازی آمد و به ما کمک کرد. او در بازی با توپ خیلی خونسرد بود، به خوبی حریف را پرس کرد و در دقایق پایانی بازی، مشارکت زیادی داشت. باید به عملکرد او توجه کنیم چون او بسیار جوان است. موریبا در حال یادگیری است و آینده درخشانی دارد. موریبا خیلی سریع یاد می گیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.