چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

استفانو پیولی: بازی با رم، 6 امتیازی است

استفانو پیولی: بازی با رم، 6 امتیازی است

آاس رم و میلان در هفته بیست و چهارم سری آ از ساعت 23:15 یکشنبه به مصاف یکدیگر می روند. استفانو پیولی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.

یران ورزشی/به نقل از فوتبال ایتالیا؛ سرمربی میلان گفت:

رم تیمی است که از گزینه های مختلفی در خط حمله بهره می برد. ادین ژکو عملکرد خوبی داشته اما رم بدون او هم خطرناک است. باید در ضدحملات آنها مستحکم ظاهر شویم.
جدول می گوید این بازی، جدال مستقیم دو تیم در راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است. فصل گذشته تیم های کمتری برای کسب سهمیه رقابت می کردند اما اکنون همه در کورس هستند. این بازی، 6 امتیازی خواهد بود. سه هفته آینده به طور فشرده به میدان می رویم و باید پا را روی پدال گاز فشار بدهیم.
ایده های تاکتیکی میلان تغییر نمی کند. به حریف احترام می گذاریم و می خواهیم آنها را محدود کنیم. قبل از هر چیزی باید به توانایی های خودمان تکیه کنیم. شاید تغییراتی در ترکیب داشته باشیم اما شیوه بازی ما به عنوان یک تیم تغییر نمی کند.
تلاش می کنیم به یک تیم برنده تبدیل شویم؛ تیم های برنده با چند شکست ناامید نمی شوند و به دنبال راه حلی می گردند. تنها دیداری که در آن موفق به خلق موقعیت نشدیم، بازی با اسپتزیا بود. می خواهیم دوباره بیشتر زمان بازی را در زمین حریف سپری کنیم و مقابل رم نیز همین هدف را داریم. این شیوه، شانس گلزنی را افزایش می دهد و احتمال گل خوردن را پایین می آورد.
انتقادات طبیعی است. قبلا بسیار از ما تحسین شد و اخیرا چون در همان سطح نبودیم، از ما انتقاد می شود. جو رختکن عوض نشده و همه باانگیزه هستند. می خواهیم از میلان به عنوان قهرمان یاد شود و این انتقادات به ما کمک می کند. در شرایط فوق العاده بیش از حد هیجان زده نمی شویم و حالا هم نباید بیش از حد ناراحت باشیم.
انتقادات از السیو رومانیولی؟ ممکن است یک بازیکن به دلیل خستگی و انجام بازی بیش از حد کمی از فرم خارج شود و 100% آماده نباشد. فکر نمی کنم مشکل بازیکنان، فیزیکی باشد. میلان ویژگی های خاص و بازیکنان قدرتمندی دارد و تلاش می کنیم دوباره همان تیم برنده شویم. باید با شدت و عزم بیشتری بازی کنیم و این کلید بازگشت خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.