شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

حیدر بهاروند: هرکسی رییس فدراسیون شود، 160 میلیارد تومان در حسابش دارد

حیدر بهاروند: هرکسی رییس فدراسیون شود، 160 میلیارد تومان در حسابش دارد

حیدر بهاروند گفت: خیلی گفته می‌شود که این فدراسیون بدهکار است ما بخشی از انتقادات را قبول داریم و نمی‌شود گفت ایده‌ال بودیم اما منابع مالی در فیفا داریم که در مقابل بدهی‌هایمان ناچیز است. هر کسی انتخاب شود 60 ، 150 میلیارد پول در حسابش دارد که اگر تحریم‌ها برطرف شوند می‌تواند با این پول به فوتبال کمک کند.

به گزارش ایران ورزشی، حیدر بهاروند در آغاز مجمع انتخاباتی فدارسیون فوتبال گفت:

به اعضای مجمع، معاونت وزیر ورزش، مدیرکل حراست، کاندیداها، اعضای هیأت رئیسه،‌اصحاب رسانه، همکاران‌مان در فدراسیون فوتبال و حاضران خیرمقدم می‌گویم. ما امنیت و آرامش را مدیون خون شهدا هستیم، بعد از فراز و نشیب‌های زیاد در یکسال گذشته و تصویب اساسنامه با توجه به تلاشی که در این راه انجام شد انتخابات اعضای هیأت رئیسه را امروز برگزار خواهیم کرد.
بهاروند افزود:

تلاش‌های زیادی در یکسال گذشته صورت گرفت تا به اینجا برسیم. امیدواریم انتخابات خوبی داشته باشیم. برای فردی که انتخاب می‌شود و سکان هدایت فدراسیون را در دست می‌گیرد و تیم او آرزوی موفقیت داریم در 4 سال گذشته زحمات زیادی کشیده شد و البته ایراداتی هم وجود داشت. بازی‌های خوب تیم ملی در جام‌جهانی و همچنین مقام‌هایی که فوتبال ساحلی و فوتسال به دست ‌آوردند حاصل تلاش همکاران‌مان در فدراسیون فوتبال بود.
بهاروند گفت:‌

برگزاری مسابقات را که سال گذشته انجام دادیم کار بسیار سنگینی بود امسال هم همین کار را در همه سطوح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهیم که کار بسیار سختی است و باید از باشگاه‌ها، هیأت‌های فوتبال و ادارات کل تشکر کنم.
سرپرست فدراسیون فوتبال ادامه داد:

خیلی گفته می‌شود که این فدراسیون بدهکار است ما بخشی از انتقادات را قبول داریم و نمی‌شود گفت ایده‌ال بودیم اما منابع مالی در فیفا داریم که در مقابل بدهی‌هایمان ناچیز است. هر کسی انتخاب شود 60 ـ 150 میلیارد پول در حسابش دارد که اگر تحریم‌ها برطرف شوند می‌تواند با این پول به فوتبال کمک کند.
بهاروند اضافه کرد:

دوستان زحمات زیادی در این راه کشیدند. مهدی محمدنبی و دوستانش، هیأت رئیسه، علی نژاد و وزارت ورزش زحمات زیادی کشیدند تا این انتخابات برگزار شود امیدوارم هر کسی که انتخاب می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب باعث رشد فوتبال شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.