پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

عزیزی خادم: امیدوارم افتخار را به فوتبال برگردانیم

عزیزی خادم: امیدوارم افتخار را به فوتبال برگردانیم

شهاب ‌الدین عزیزی خادم رئیس جدید فدراسیون فوتبال انتخابات امروز این فدراسیون را تبلور و نماد دموکراسی دانست.

به گزارشایران ورزشی، شهاب‌ الدین عزیزی خادم پس از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال و انتخابش به ‌عنوان ریاست فدراسیون گفت:

از تمامی اعضای مجمع که به من و خانم موسوی اعتماد کردند، تشکر می‌ کنم. شما اعضای مجمع ما را امانتدار خود دانستید.
رئیس منتخب فدراسیون فوتبال با بیان اینکه از بهاروند درخواست کرده است که وقتی به او بدهند، تصریح کرد:

وظیفه خود دانستم که با افتخار از همه عزیزان تشکر کنم و خودم را خادم صاحبان فوتبال می‌ دانم. ان‌ شاءالله با تیم مدیریتی جدید، هماهنگی مجموعه فدراسیون و تعامل سازنده با تمام ارکان نظام، با فصلی نو و نگاهی نو با همکاری شما از فوتبال دفاع کنیم. شما عصاره و چکیده فوتبال کشور بوده و نشان دادید تصمیم ‌ساز هستید. شما نشان دادید نگاهی کاملاً حرفه ‌ای به موضوع دارید و دغدغه‌ تان را درک می ‌کنم.
عزیزی خادم با بیان اینکه خودش را موظف و مکلف می‌ داند که قوی‌تر از قبل در فدراسیون فوتبال فعالیت کند، افزود:

امیدوارم در بخش هیات‌ های استانی، باشگاه‌ های محترم در لیگ ‌های مختلف، بانوان و فوتسال بتوانیم همه در کنار هم، نگاه جدیدی را تجربه کنیم. به نوبه خودم از همه عزیزان تشکر ویژه ‌ای دارم.
عزیزی خادم در ادامه بیان کرد:

از سرپرست فدراسیون فوتبال، اعضای هیات رییسه، نبی، وزارت ورزش، علی ‌نژاد، دست‌اندرکاران کمیته ملی المپیک و مجلس که فضایی تازه با نگاه و اساسنامه جدید ایجاد کرد، تشکر می ‌کنم. ان‌ شاءالله با رفتار همکاری‌ گرایانه با فصلی نو بتوانیم قدم در راه توسعه فوتبالی بگذاریم که شما اعضای مجمع، صاحبان و نماینده ملت عزیز ایران هستید. خودم را موظف و مکلف می ‌دانم که از شما مشورت بگیرم و تعاملی سازنده خواهیم داشت.
«وظیفه خود می ‌دانم در راستای اهداف هیات رییسه آینده فدراسیون فوتبال حرکت کنم.»، رئیس جدید فدراسیون فوتبال ضمن بیان این جمله گفت:

بی ‌نهایت خدای عالم را شاکرم و چه رأی می ‌گرفتم و چه رأی نمی ‌گرفتم، خدا صاحب و مالک است. به اذن و نام الهی و دعای خیر مقربین الهی اعتقاد دارم و معتقدم صندلی که خدا به آدم بدهد، ارجح است. این موضوع را تجربه کرده‌ام و شما جلوتر از من هستید. ان ‌شاءالله همه در کنار هم، افتخار، اعتبار و اعتماد را به فوتبال برگردانیم و صمیمانه از همه اعضای مجمع، اصحاب رسانه، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و مجلس شورای اسلامی تشکر می‌ کنم.
عزیزی خادم انتخابات امروز را تبلور و نماد دموکراسی آگاهی ‌بخشی دانست و تصریح کرد:

در فضای رقابتی آگاهانه، صادقانه و مخلصانه کنار هم قرار گرفتیم و اگر عمری باشد، صادقانه، خالصانه و متواضعانه کنار دوستان حرکت خواهم کرد. باز هم از اعتمادی که به من و خانم موسوی کردید، و نیز از بهاروند و محبت همه دوستان تشکر می ‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.