چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کابینه شهاب عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال مشخص شد

کابینه شهاب عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال مشخص شد

انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شد و شهاب عزیزی خادم در دور دوم انتخابات به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شد

به گزارش ایران ورزشی، در دور دوم انتخابات فدراسیون فوتبال، زور رای های کیومرث هاشمی به شهاب عزیزی خادم نرسید و در پایان عزیزی خادم در انتخابات پیروز شد.

حالا که عزیزی خادم به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شده است، همه می خواهند بدانند کابینه او را در فدراسیون چه کسانی تشکیل می دهند.

شهاب عزیزی خادم قبل از انتخابات، منصور قنبرزاده، حیدر بهاروند و شهره موسوی را به عنوان نواب رییس اول تا سوم خود معرفی کرد اما منصور قنبرزاده قبل از انتخابات انصراف داد و حیدر بهاروند نیز رد صلاحیت شد تا دو تن از نواب رییس های شهاب عزیزی خادم به انتخابات نرسند. شهره موسوی هم به عنوان نایب رییس سوم شهاب عزیزی خادم 71 رای اعتماد از اعضای مجمع فدراسیون دریافت کرد.

با توجه به این که نواب رییس اول و دوم عزیزی خادم به انتخابات نرسیدند، رییس جدید فدراسیون باید دو سرپرست موقت برای پست نایب رییس اول و دومش مشخص کند.

عزیزی خادم برای سرپرست نایب رییسی اول منصور قنبرزاده و برای سرپرست نایب رییس دومش از حیدر بهاروند استفاده می کند و ترکیب او در بخش نواب رییس موقتا دست نخورده باقی می ماند.

با توجه به این که شهاب عزیزی خادم به استفاده از مدیران جوان اعتقاد دارد از علی خطیر به عنوان دبیرکل استفاده می کند. انتخاب خطیر قطعی به نظر می رسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.