چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سوشا مکانی: خوشحالم علی کریمی در این فوتبال جایی ندارد

سوشا مکانی: خوشحالم علی کریمی در این فوتبال جایی ندارد

سوشا مکانی دروازه بان سابق تیم ملی و پرسپولیس، با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامی اش به نتیجه انتخابات فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

به گزارش ایران ورزشی، سوشا مکانی در این پست نوشت:

دو بار در این فوتبال اشک ریختم، بار اول روزی که کفش هایت رو آویزان کردی و فوتبال ملی ایران و‌ مردم رو از دیدن کیفیت و استعداد ناب خدادادی ات محروم کردی که بعد از تو برای همیشه فوتبال در ایران خاموش شد ... بار دوم امروز، اما امروز با اینکه یک پای اصلی اشک هایم بودی، برای تو اشک نریختم، چرا که تو‌ محبوب بودی و دست نیافتنی تر شدی.
برای فوتبال ایران اشک ریختم، فوتبالی که باید اسطوره هایش را در این حال و روز ببیند ... فوتبالی که عقاب آسیا از نظر دادن در موردش اکراه دارد و و پیتزا زدن را ترجیح می دهد، فوتبالی که شهریار و آقای گل جهان سکوت می کند و سکوت می کند ... فوتبالی که غزال تیز پای آسیا جایی در آن ندارد، آقا مهدی مهدوی کیا با بیش از 10 سال ستاره بودن در هامبورگ اکنون فقط نظاره گر است ... جوانان و اسطوره هایی که یا جلوی چشمان ما از بین رفتند و یا به کلی از این فوتبال کنار رفتند ... جادوگر، اسطوره پاک و نجیب فوتبال آسیا سرت سلامت خوشحالم که در این فوتبال جایی نداری.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.