سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ایتالیا – هلند؛ چهارشنبه شب ساعت 22:15

صعود به شرط بردن

صعود به شرط بردن

یکی از مهمترین بازی‌های هفته چهارم لیگ ملت‌های اروپا میان تیم‌های ملی ایتالیا و هلند برگزار خواهد شد، جایی که دو مدعی صعود از گروه اول لیگ A (دسته اول) برای صدرنشینی در گروه و در نتیجه صعود به مرحله نیمه نهایی، باید در ورزشگاه برگاموی ایتالیا روبه‌روی یکدیگر صف‌آرایی کنند.

ایران ورزشی: یکی از مهمترین بازی‌های هفته چهارم لیگ ملت‌های اروپا میان تیم‌های ملی ایتالیا و هلند برگزار خواهد شد، جایی که دو مدعی صعود از گروه اول لیگ A (دسته اول) برای صدرنشینی در گروه و در نتیجه صعود به مرحله نیمه نهایی، باید در ورزشگاه برگاموی ایتالیا روبه‌روی یکدیگر صف‌آرایی کنند.

هر دو تیم با قبول تساوی‌های بدون گل در بازی‌های قبلی‌شان شانس بزرگی را از دست دادند به همین دلیل این بازی‌شان اهمیتی دو چندان پیدا کرده است به خصوص برای هلندی که اگر نتواند میزبان را شکست ندهد کار خود را برای صعود دو چندان سخت خواهد کرد.

در جدول رده بندی این گروه، ایتالیا با وجود کسب دو تساوی متوالی همچنان با 5 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های هلند و لهستان هر دو با 4 امتیاز، تفاضل گل مشابه و به خاطر پیروزی هلند در بازی رودررو به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. ایتالیا که در بازی قبلی‌اش مقابل لهستان در شهر گدانسک لهستان به تساوی بدون گل بسنده کرد، در حالی میزبان هلند است که در بازی قبلی‌اش مقابل این تیم در آمستردام موفق شد این تیم را با یک گل شکست دهد.

در سمت مقابل هلند با وجود داشتن فرصتی خوب برای جبران باخت خانگی مقابل آتزوری، به تساوی بدون گل در خانه بوسنی رضایت داد و این نتیجه باعث شد که همچنان پایین‌تر از ایتالیا بماند. این نتیجه بدان معنا بود که هلندی‌ها هنوز با هدایت فرانک دی‌بوئر نتوانسته‌اند به پیروزی برسند. آنها در اولین بازی‌شان با هدایت سرمربی سابق اینتر در یک دیدار دوستانه مقابل مکزیک تن به شکست دادند و بعد از آن به بوسنی امتیاز دادند.

ثبت یک بازی بدون برد دیگر حتی مقابل ایتالیای نامدار برای دی‌‌بوئر پذیرفتنی نخواهد بود اما بالعکس اگر او بتواند روبرتو مانچینی را شکست دهد، دو نتیجه نامناسب قبلی‌اش هم از یاد خواهد رفت. هلند سه بازی متوالی در کسب پیروزی ناکام بوده است و می‌داند که نبردن بازی امشب می‌تواند به معنای از بین رفتن شانس صعودش به پلی‌آف باشد.

با توجه به اینکه بازی بعدی ایتالیا در خانه مقابل لهستان است و شانس زیادی برای پیروزی در آن بازی دارد، هلند برای زنده نگه داشتن شانس صعودش باید دست پر برگامو را ترک کند. آمارها اما نشان می‌دهند که در تقابل‌های دو تیم ایتالیا بیشتر از هلند موفق به کسب پیروزی شده است. در 22 بازی اخیر دو تیم مقابل یکدیگر، ایتالیا 9 بار برنده بوده و تنها 3 بار باخته است. چیزی که باعث می‌شود کار هلند سخت‌تر به نظر برسد، شکست ناپذیر بودن ایتالیا از ماه سپتامبر سال 2018 است. آخرین باری که هلندی‌ها موفق شدند ایتالیا را شکست دهند، برد 3 برصفرشان در بازی اول‌شان در مرحله گروهی یورو 2008 بود.

ترکیب احتمالی دو تیم

ایتالیا: دوناروما، فلورنتزی، بونوچی، کیه‌لینی، بیراگی، وراتی، جورجینیو، بارلا، کیه‌زا، ایموبیله و الشعراوی
هلند: سیلسن، دومفریس، دفری، فان‌دایک، بلیند، درون، دیونگ، واینالدوم، برگویس، دپای، ‌پرومس

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.