سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مهدی پاشازاده: چند بازیکن خودشان را به مصدومیت زده‌ اند

مهدی پاشازاده: چند بازیکن خودشان را به مصدومیت زده‌ اند

مهدی پاشازاده سرمربی جدید ماشین سازی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل شهر خودرو شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مهدی پاشازاده، سرمربی تیم ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل شهرخودرو گفت:

شرایط ‌مان خیلی سخت است. از شرایط سخت ناله نمی ‌کنم و بهانه هم نمی ‌گیرم ولی در لیستی که آماده کرده بودم، با 5 بازیکن امیدمان 20 نفر شده بودیم.
پاشازاده افزود:

الان به من اعلام کردند که تقریباً 12 نفر می ‌شویم. کارت بازی بقیه بازیکنان هنوز صادر نشده است.
سرمربی تیم ماشین‌ سازی تبریز با اشاره به کمبود بازیکن در تیمش افزود:

برای بازی فردا می‌ توانم فقط از 2 بازیکن امید استفاده کنم. از این تیم 10 نفره هم 3-4 نفر می‌ خواهند بروند. 3-4 هم مصدوم هستند و 2-3 نفر هم خودشان را به مصدومیت زده ‌اند. وضعیت اسفناک است.
پاشازاده در خصوص تأثیر جدایی پیمان بابایی بر شرایط ماشین‌ سازی گفت:

حتماً جدایی این بازیکن به تیم ‌مان لطمه می ‌زند. قبل از اینکه من به ماشین ‌سازی بیایم این بازیکن از تیم جدا شده بود. وقتی بهترین گلزن و بازیکنی که کیفیت خوبی دارد، از تیم جدا شود، صددرصد صدمه می‌بینید.
پاشازاده در خصوص شرایط ماشین‌ سازی برای نیم‌ فصل دوم گفت:

وقتی که من اینجا آمدم و با مسئولان صحبت کردم، قرار شد که حمایت کنند. مبنا را هم بر این گذاشتیم که قرار نیست و توانایی‌اش را هم نداریم که 500 میلیون تومان برای رضایت‌نامه بازیکن بدهیم. تیم‌هایی مانند نفت مسجدسلیمان، نساجی، سایپا و ذوب‌آهن که بالاتر از ما قرار دارند، در حال خرید بازیکن هستند و رقم‌های خوبی هم خرج می ‌کنند.
سرمربی تیم ماشین ‌سازی تبریز افزود:

ما که این رقم‌ ها را نداریم، مشکل ‌مان این است که با 4 بازیکن صحبت کردیم و به خاطر ما و تیم آمده ‌اند، جوان هم هستند و من هم نظر مثبتی دارم و با آن‌ها می‌توان خیلی کارها را انجام دهم تا یک تیم شویم، اما متأسفانه هیئت فوتبال قراردادشان را ثبت نمی ‌کند.
پاشازاده با اشاره به طلب هیئت فوتبال آذربایجان شرقی از باشگاه ماشین‌سازی ادامه داد:

نمی‌توانم از هیئت فوتبال ایراد بگیرم. چون طلبکار هستند و ثبت نمی‌کنند. فردا بازی داریم و هیئت فوتبال شهرمان قرارداد بازیکنان را ثبت نمی‌کند، چه‌کارش کنیم؟ ما توانستیم 4 بازیکن را جذب کنیم، قرارداد هم بسته‌اند و بدون دریافت ریالی، می‌خواهند بازی کنند اما این مشکل را داریم.
پاشازاده افزود:

حتی من 3 بازیکن امید آورده‌ام تا از سرمایه باشگاه استفاده کنم. آن‌ها هم بازیکنان خوبی هستند اما نمی‌توانم از حضورشان استفاده کنم و این خیلی بد است. بی‌برنامه و بدون سازماندهی، نمی‌دانم که واقعاً چگونه هستیم. یکی از دستیاران گفت که می‌خواهیم با مشت و لگد به جنگ توپ و تفنگ برویم. این اصطلاحات قدیمی شده ولی واقعیت همین است.
سرمربی تیم ماشین‌ سازی تبریز با تأکید بر کمبود بازیکن تیمش برای بازی فردا افزود:

برای اردوی پیش از بازی، به سرپرست تیم گفتم که کدام 20 نفر را به هتل بفرستم؟ اگر 6-7 نفری که کارت ندارند را بفرستم، مشکل‌شان برای فردا رفع می‌شود؟ اگر نشد، چه ‌کار کنم؟ این شرایط همه‌جوره به ضرر من است.
پاشازاده در پایان گفت:

من گردن هیات فوتبال نمی ‌اندازم، آن‌ها هم حق و طلب دارند، از سالیان گذشته هم طلب دارند و این در حیطه وظایف من نیست. اگر قبول کنند، به ما لطف می‌کنند که این هم به بدهی‌های قبلی اضافه شود اما اگر قبول نکنند، فکر می‌کنم فردا فاجعه می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.