دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مربی گل گهر: بازی فردا هم برای ما و هم سپاهان سخت است

مربی گل گهر: بازی فردا هم برای ما و هم سپاهان سخت است

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان می گوید فردا بازی بسیار دشواری برابر سپاهان در پیش داریم اما این دشواری تنها برای ما نیست و این دیدار برای سپاهان نیز سخت خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی، سعید الهویی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر سپاهان اصفهان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:

فردا بازی بسیار دشواری برابر سپاهان در پیش داریم اما این دشواری تنها برای ما نیست و این دیدار برای سپاهان نیز سخت خواهد بود.
وی افزود:

سپاهان سازمان مدیریتی خوب، کادر فنی باکیفیت و بازیکنان خوبی دارد و می‌تواند فردا رقیب بسیار خوبی برای ما باشد.
مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان ادامه داد:

اما آن چیزی که فراتر از کیفیت و نام سپاهان برای ما مهم است این نکته است که تلاش کنیم اشتباهات خود در جریان بازی را نسبت به بازی‌های قبلی کاهش دهیم.
الهویی بیان کرد:

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین درسی که از دیدار هفته گذشته برابر پرسپولیس گرفتیم که در واقع بزرگ‌ترین درس ما از نیم‌فصل نخست محسوب می‌شود، این بود که خوب بودن در جریان بازی برای 45 دقیقه کافی نیست و در کنار داشتن کیفیت خوب، باید اشتباهات فردی خود را به‌ خصوص از لحظه انتقال از حمله به دفاع به حداقل برسانیم.
وی اضافه کرد:

امیر قلعه‌نویی در طول هفته در جلسات تمرین و آنالیز بارها و بارها درباره این موضوع با بازیکنان صحبت کرده است و این موارد را تمرین کرده و هم‌قسم شده‌ایم که تلاش کنیم با کم کردن اشتباهات خود در طول بازی، تمرکز بیشتر در 90 دقیقه و بسط دادن عملکرد باکیفیت خود به تمام طول بازی به جاده و مسیر موفقیت برگردیم. امیدوارم بتوانیم این کار را از بازی فردا برابر سپاهان آغاز کنیم و عملکردی خوب با حداقل اشتباه در طول 90 دقیقه داشته باشیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.