دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مجید جلالی: 2 تا 3 بازیکن دیگر را می خواهیم جذب کنیم

مجید جلالی: 2 تا 3 بازیکن دیگر را می خواهیم جذب کنیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید ما خودمان را از خیلی از بابت‌ها ترمیم کردیم و راهی که می‌رویم کاملاً امیدوارکننده است

به گزارش ایران ورزشی، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت:

ما یک نیم‌فصل را طی کردیم، در حالی که از هیچ جنبه‌ای نمی‌توانیم بگوییم که عملکرد خوبی داشته‌ایم. ما خودمان را از خیلی از بابت‌ها ترمیم کردیم و راهی که می‌رویم کاملاً امیدوارکننده است. خودمان را برای نیم‌فصل دوم خیلی خوب آماده کردیم تا بتوانیم همه آن تألمات خاطری را که به هواداران وارد شده است، جبران کنیم. بچه‌های ما واقعاً مصمم هستند و چند جلسه است که تمرینات خیلی شاداب و قوی داریم و خیلی به آینده امیدوار هستیم.
وی ادامه داد:

اقدامات کاملاً اصولی برای آینده انجام داده‌ایم و از نظر فوتبالی راهی است که می‌تواند یک تیم را به موفقیت برساند. بازی فردا خیلی اهمیت دارد و نتیجه آن می‌تواند شخصیت تازه‌ای به ما بدهد. ما می‌خواهیم هر سه امتیاز را بگیریم. یک محروم داریم که حامد شیری است و مصدومان ما هم بهزاد داوودی است که به بازی فردا نمی‌رسد. مهدی نظری هم که کل نیم‌فصل دوم را از دست داده است. ممشلی نیز هنوز آماده نشده است، ولی سایر بازیکنان را در اختیار داریم و امیدوارم که یک بازی خوب داشته باشیم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سؤال که می‌توانند از بازیکنان جدیدشان استفاده کنند، گفت:

بله، ما بازیکنان جدیدمان همراه‌مان هستند و سرپرست باشگاه هم گفت که کارهای اداری آنها انجام شده است و می‌توانند بازی کنند. فقط مرتضی آقاخان همراه ما نیست.
جلالی در پاسخ به این سؤال که بازیکنان دیگری را هم جذب خواهند کرد یا خیر، خاطرنشان کرد:

ما بین دو تا سه بازیکن دیگر را در نظر داریم که جذب کنیم. در نیم‌فصل بازیکن گرفتن سخت است و ما متحمل خیلی سختی‌های زیادی شده‌ایم تا بازیکنان جدید را جذب کنیم، ولی این کار ارزش آن را دارد و ان‌شاءالله سعی می‌کنیم دو تا سه بازیکن دیگر را بگیریم، البته اگر شرایط به ما اجازه دهد. تیم‌ها تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهند بازیکنانی که نیاز دارند را از دست بدهند. ما هم به دنبال بازیکنانی هستیم که امکان جذب آنها وجود دارد. باشگاه زحمت کشیده است و من از آنها ممنونم.
وی درباره این موضوع که طبق آنالیزهایی که صورت گرفته است نساجی جزو چهار تیم برتری قرار گرفته است که فرصت گلزنی کمی به حریفانش داده است، گفت:

ما در بخش دفاعی و در چهار بازی گذشته شاید فقط در بازی با گل‌گهر یکی دو موقعیت به حریف دادیم. در بازی‌مان با استقلال فقط آنها یک شوت زدند. در بازی با شهر خودرو، حریفان‌مان هیچ موقعیتی نداشت. در بازی با ذوب‌آهن که سه گل خوردیم ما تنها دو موقعیت به آنها دادیم. تیم ما در این بخش خوب است و ما امیدواریم بتوانیم در بخش تهاجمی در نیم‌فصل دوم جزو بهترین تیم‌های لیگ باشیم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی در مورد اینکه بعد از بازی با تراکتور در تبریز، دو بازی پشت سر هم در ورزشگاه شهید وطنی در لیگ و جام حذفی میزبان سایپا هستند، تصریح کرد:

یک شرایط ویژه‌ای است برای ما. سایپا تیم خوبی است. ما با آنها یک بازی دوستانه داشته‌ایم و فکر می‌کنم که در فاصله یک هفته دو بازی با آنها داشته باشیم. شرایط خوبی است و از دید من یک فرصت است.
جلالی در خصوص این موضوع که در صحبت‌هایی گفته است که برخی بازیکنان باتوجه به شرایط نساجی به این تیم نمی‌آیند و این موضوع باعث اعتراض هواداران و ناراحتی آنها شده است، اظهار کرد:

من در صحبت‌هایی که داشتم فقط نقل قول کردم از بازیکنانی که با آنها صحبت کردیم. بازیکنان زیادی را حضوری صحبت کردیم، بعضی از آنها این موضوع را مطرح کردند و من فقط نقل قول کردم. خیلی از بازیکنانی که الان در تیم نساجی بازی می‌کنند اینها مواهب هوادار را ندیدند. من که در نساجی بوده‌ام می‌دانم هواداران چه موهبت و مزیتی هستند. در کل باید بگویم که فحش خوب نیست، ما در گذشته در حضور هواداران‌مان هم مقابل صنعت نفت باختیم، ولی از هواداران رفتاری را دیدم که در هیچ استادیومی ندیدم، این چیزی است که فوتبال ما به آن نیاز دارد و می‌تواند تماشاگران نساجی را به عنوان یک الگو مطرح کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.