دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

محمود خرمزی: بازیکنان آلومینیوم آینده روشنی دارند

محمود خرمزی: بازیکنان آلومینیوم آینده روشنی دارند

سرمربی موقت آلومینیوم اراک می گوید کادر فنی این تیم در نیم‌فصل دوم، مطابق سیستم نیم‌فصل اول پیش خواهد رفت.

به گزارش ایران ورزشی، محمود خرمزی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و نساجی مازندران اظهار داشت:

از خطیبی عزیز که در نیم‌فصل اول زحمات زیادی کشید و با نتایج خوب خود باعث شادی مردم اراک شد، تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله خطیبی در تیم جدید خود موفق باشد و برای او در تیم خوب و مردمی تراکتور تبریز آرزوی موفقیت می‌کنم. ما همین سیستم و راه را ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم، نتایج خوبی کسب کنیم.
وی با بیان اینکه بازی‌ها در نیم‌فصل دوم خیلی سخت خواهد شد، تصریح کرد:

برخی تیم‌ها برای قهرمانی، برخی برای سقوط نکردن و برخی برای باقی ماندن در میانه جدول می‌جنگند. کار بسیار سخت و دشواری داریم و امیدوارم بتوانیم مانند نیم‌فصل اول با امتیازاتی که می‌گیریم، دل مردم خوب اراک را شاد کنیم.
سرمربی آلومینیوم اراک همچنین در مورد وضعیت بازیکنان این تیم خاطرنشان کرد:

هیچ بازیکنی از ما جدا نمی‌شود و در چهار پنج روزی که با بازیکنان کار می‌کنم، می‌بینم که با جان و دل کار می‌کنند. آنها خوب و باشخصیت، به فکر آینده خود هستند و برای آینده می‌جنگند. این بچه‌ها آینده خیلی خوب و روشنی خواهند داشت و قابل احترام هستند. با صلاحدید باشگاه اگر بازیکنی بخواهد به جمع ما اضافه شود، به بعد از این مسابقه و آینده موکول کردیم.
خرمزی در مورد فعالیت خود در تیم آلومینیوم اراک گفت:

من به‌عنوان سرمربی موقت آمدم و مردم اراک در یک سال گذشته، همیشه به من لطف و محبت داشتند. در تیم آلومینیوم ماندم که این تیم، انسجام قبلی را داشته و یک نفر بزرگتر هم بالای سر تیم باشد. در بین چهار نفر عضو کادر فنی، من بزرگتر از همه هستم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد مردم خوب اراک را که به من محبت داشتند، بدهم. امیدوارم شادی ایجادشده در نیم‌فصل اول در اراک را ادامه دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.