پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تاتنهام 4 - برنلی 0|صحبت های آقای خاص،بیل را بیدار کرد

تاتنهام 4 - برنلی 0|صحبت های آقای خاص،بیل را بیدار کرد

اسپرز پس از ناکامی در کسب پیروزی طی 2 بازی اخیر خود در لیگ برتر انگیس، موفق به شکست پر گل برنلی شد.

ایران ورزشی/تیم های تاتنهام و برنلی در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان آقای خاص به پایان رسید.
تاتنهام 1-0 برنلی؛ گرت بیل (2): سون هیونگ مین در سمت چپ محوطه جریمه برنلی صاحب توپ شد و آن را برای گرت بیل ارسال کرد تا این وینگر ولزی گل نخست اسپرز را در این مسابقه به ثمر برساند.

تاتنهام 2-0 برنلی؛ هری کین (15): این بار گرت بیل در نقش گل ساز ظاهر شد و از میانه میدان با ارسالی بلند، هری کین را در نزدیکی محوطه جریمه برنلی صاحب توپ کرد و این مهاجم انگلیسی با ضربه‌ای زیبا دروازه برنلی را برای بار دوم باز کرد.

تاتنهام 3-0 برنلی؛ لوکاس مورا (31): همچون گل نخست اسپرز، این بار سرخیو رگیلون از سمت چپ توپ را به محوطه جریمه برنلی ارسال کرد و لوکاس مورا موفق شد گل سوم تاتنهام را به ثمر برساند.

تاتنهام 4-0 برنلی؛ گرت بیل (55): مجددا همکاری سون و بیل موجب به ثمر رسیدن گل دیگری برای تاتنهام شد. سون هیونگ مین از میانه میدان حرکت خود را آغاز کرد و با ارسال یک پاس زیبا، بیل را در سمت راست محوطه جریمه برنلی صاحب توپ کرد تا این وینگر ولزی با ضربه‌ای دقیق، گل چهارم تیم خود را به ثمر برساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.