جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

حیدر بهاروند: شاهد برگزاری انتخابات بی ‌نظیری بودیم

حیدر بهاروند: شاهد برگزاری انتخابات بی ‌نظیری بودیم

حیدر بهاروند درباره انتخابات فدراسیون فوتبال صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، حیدر بهاروند به میزان گفت:

مجمع بی ‌نظیر بود و همان ‌طور که مشاهده کردید اعضا آزادانه آرای خود را داخل صندوق انداختند و با استقلال کامل در مجمع حاضر شدند.
بهاروند افزود:

خدا را شکر ترکیب جدید هیات رایسه مشخص شد و به منتخبین نیز تبریک می ‌گویم و امیدوارم بتوانند منشا خیر باشند و برای فوتبال ایران با تمام وجود تلاش کنند.
سرپرست سابق فدراسیون فوتبال درخصوص بدهی ‌های فدراسیون فوتبال نیز عنوان کرد:

فدراسیون قطعا مشکلاتی داشته ولی از نظر مطالبات بین المللی اگر آزاد بشود و فیفا و ای اف سی مطالبات را پرداخت کنند اتفاق خوبی رخ می‌دهد. البته سازمان لیگ نیز مطالباتی دارد و اگر این طلب‌ها که حکم قانونی نیز دارند، وصول شوند مشکلی برای رئیس بعدی وجود ندارد. در واقع چیزی حدود 150 تا 160 میلیارد تومان پول قابل توجهی به فدراسیون فوتبال می رسد که می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.
بهاروند ادامه داد:

به شخصه معتقدم که نقد شخصی نباید وجود داشته باشد و همه مشکلات را به فدراسیون ربط ندهند و این همه اتفاقات مثبت را نیز ببینند. قطعا ایرادهایی در کار اجرایی فدراسیون وجود داشت اما موضوع تحریم‌های ظالمانه و عدم دریافت مطالبات از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا تاثیر زیادی در برخی از مشکلات به وجود آمده داشت. پس حتما اتفاقات مثبت و موفقیت‌های قابل توجهی هم در این دوره مدیریتی شاهد بودیم.
بهاروند درباره پرونده ویلموتس هم گفت:

پرونده ویلموتس را تیم حقوقی پیش می‌ برد تا بتواند از حق فوتبال ایران دفاع شود.
رئیس سابق سازمان لیگ فوتبال افزود:

خدا را شکر انتخابات امروز حاشیه‌ای نداشت و انتخابات بی‌نظیری را شاهد بودیم. در این چند ماه تلاش کردیم و اساسنامه را تایید کردیم و با هماهنگی AFC و وزارت ورزش همه چیز را برای برگزاری انتخابات مهیا ساختیم.
بهاروند درباره بدهی ساختمان فدراسیون فوتبال هم تاکید کرد:

بدهی ساختمان را نیز داده‌ایم و حتی شستا آن را تایید کرده و از این بابت نیز مشکلی وجود ندارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.