سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

آنتونیو کونته: اسکودتو قطعی و تضمین شده نیست

آنتونیو کونته: اسکودتو قطعی و تضمین شده نیست

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر پس از پیروزی قاطع تیمش مقابل جنوا و یکه تازی اینتر در صدر جدول سری آ در کنفرانس خبری حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی، آنتونیو کونته پس از این بازی گفت:

امشب بازی رم و میلان را تماشا خواهم کرد. از آن جایی که فوتبال مورد علاقه من است، پس قطعاً امشب برای تماشای این بازی مقابل تلویزیون خواهم بود.
ما مقابل جنوایی بازی کردیم که فرم فوق العاده ای دارد و فکر می کنم در این مدت فقط یک امتیاز کمتر از ما کسب کرده است. ما روش درستی داشتیم و اجازه ندادیم جنوا جز چند سانتر کار دیگری انجام دهد. ما سه گل زدیم و ماتیا پرین چند سیو عالی انجام داد. ما خوشحالیم. تمام کارها و تلاش ما در حال نتیجه دادن است و ما تمام این ها را از سال قبل شروع کرده بودیم اما باور تیم به توانایی های خود در حال افزایش است. تیم موقعیت های با و بدون توپ را درک می کند، این را می داند که چه زمانی حمله کند و چه زمانی مالکیت توپ را حفظ کند.
می دانیم که 14 بازی مانده است. همان طور که گفتم، تقابل با جنوا و پارما فقط روی کاغذ آسان به نظر می رسد اما ما باید ثابت کنیم که ما تیمی هستیم که همیشه آماده خطرات احتمالی هست، در نتیجه می توانیم به هواداران اینتر آن شادی ای که لایقش هستند را هدیه کنیم. اسکودتو قطعی و تضمین شده نیست. این ها بازیکنان اینتر هستند و باید همیشه برای پیروزی جاه طلب باشند. سال هاست که اینتر چیزی نبرده است و ما سال قبل با وجود این که اولین سال من در اینتر بود، خیلی به کسب عنوان نزدیک شده بودیم.
فکر می کنم حذف ما از لیگ قهرمانان حقمان نبود اما باعث شد به خودمان آمده و به درون خودمان بنگریم و متوجه شویم که باید رقابت طلب تر باشیم و تلاشمان را بیشتر کنیم. اگر اکنون در لیگ قهرمانان حضور داشتیم، فکر می کنم که می توانستیم در این تورنمنت حرفی برای زدن داشته باشیم.
در سال های گذشته اختلاف بین یوونتوس و اینتر 15 امتیاز بود. در نتیجه اگر بخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم و اختلاف بین صدرنشینان و اینتر قبل از حضور من را محاسبه کنیم، می بینیم که فصل قبل یک قدم رو به جلوی بسیار بزرگ برای ما بود. فکر می کنم ما به سادگی پروژه مان را ادامه دادیم و در حال انجام کاری مهم هستیم اما هنوز 14 بازی مانده است. باید به همین شکل ادامه دهیم، با علم به این که تیم از جهات بسیاری رشد کرده است و ما حس همکاری و یگانگی را در تیم ایجاد کردیم اما هدف ما قهرمانی است.
سیستم چرخشی مقابل پارما؟ 4 روز بین بازی ها فاصله هست بنابراین ما زمان کافی برای ریکاوری داریم. بیشترین احترام را برای پارما که توسط دوست من، روبرتو دی آورسا هدایت می شود، قائل هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.