یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

توماس توخل: چلسی خیلی به برنده شدن نزدیک شد

توماس توخل: چلسی خیلی به برنده شدن نزدیک شد

توماس توخل اعتقاد دارد اگر قرار بود بازی چلسی - منچستریونایتد یک برنده داشته باشد، آن تیم چلسی بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، تساوی ۰-۰ دو تیم در استمفوردبریج برای هر دو مربی رضایتبخش به نظر می رسد. توخل که با این تساوی به روند بدون باختش در چلسی ادامه داد، به خبرنگاران گفته است:

بازی بسیار با کیفیتی میان دو تیم قدرتمند بود. در نیمه اول کار سختی داشتیم ولی در کل بازی برابر بود. به عقیده من در نیمه دوم واقعا قوی ظاهر شدیم و فرصت های بهتر نصیب ما شد. احساس من این است که ما به برنده شدن نزدیک تر بودیم ولی بازیکنان با کیفیتی درون زمین حضور داشتند. از حیث عملکرد تیم راضی هستم. در یک سوم دفاعی خیلی خوب دفاع کردیم و من از این بابت رضایت بالایی دارم.
در نیمه اول در زمینه حمله کردن از فضاها خوب نبودیم. پیدا کردن گزینه درست کار راحتی نبود و ما پس از لو دادن چند توپ ساده، مقداری از اعتماد به نفس مان را از دست دادیم. در بین دو نیمه گفتیم نیازی نیست نگران باشید. سراغ سیستم ۲-۳-۵ با توپ گرفتن در جلوی زمین رفتیم تا اعتماد به نفس تیم برگردد و بچه ها این کار را به خوبی انجام دادند. ما به برنده شدن خیلی نزدیک شدیم. چیزی که نصیب مان شده است را می پذیریم. من کاملا راضی هستم. مقابل تیمی مثل منچستریونایتد، فرصت های زیادی نصیب تان نمی شود.
درباره صحنه مشکوک به پنالتی در نیمه اول

واقعا چه لزومی به مداخله VAR وجود داشت؟ بازیکن قرمز پوش توپ را با دست می زند و بعد صحنه برای پنالتی چک می شود؟ چه لزومی وجود داشت که داور صحنه را ببیند؟ تکرار صحنه را بر روی آیپد دیدم و دلیل این که نیاز بود داور صحنه را بازبینی کند نفهمیدم ولی خوشحالم که پنالتی گرفته نشد. چنین تصمیمی می توانست کاری کند اوضاع بدتر شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.