پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

عیسی زاده: ممنوعیتی برای بازی در خوزستان نداریم

عیسی زاده: ممنوعیتی برای بازی در خوزستان نداریم

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت علی کریمی از کاردرست‌های فوتبال ایران است و امیدوارم با انتخاب عزیزی‌خادم اتفاق‌های خوبی برای فوتبال ایران رقم بخورد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، عیسی زاده در ابتدا اظهار داشت:

در مجمع هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال حضور پیدا کردم امیدوارم این انتخاب به نفع فوتبال ایران رقم بخورد. همه ما دوست داریم فوتبال کشورمان پیشرفت کند و بهترین اتفاقات برای فوتبال ایران رقم بخورد.علی کریمی هم از کاردرست های فوتبال ایران است.
وی درمورد نامه سازمان لیگ به دلیل شیوع گسترده کرونا در استان خوزستان تصریح کرد:

ممنوعیتی برای بازی در خوزستان نداریم. در این نامه گفتند اگر شرایط مناسب نیست سازمان لیگ اقدام کند ولی شرایط بد نیست. ما با خروج از استان و بازی در شهر دیگر مخالفیم و باید از میزبانی خود استفاده کنیم .
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در خصوص لغو پرواز این تیم به تهران گفت:

این موضوع ربطی به باشگاه ما نداشت و پرواز تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اعلام شرکت هواپیمایی مربوطه لغو شد. شب قبل پیام دادند که این پرواز لغو شده است از این رو سعی کردیم بازیکنان را در چند گروه و با پروازهای متفاوت از آبادان و اهواز به تهران بفرستیم.
عیسی‌زاده در مورد پیشنهاد فروش برخی بازیکنان برای تامین مخارج تیم صنعت نفت تاکید کرد:

مشتری باشد همین حالا هم برای فروش بازیکنان اقدام خواهیم کرد. البته تعدادی از بازیکنان پیشنهاداتی داشتند که به صورت مکتوب به باشگاه ارائه شد. ما نیز خواسته خود را برایشان ارسال کردیم. باید دید آنها چه پاسخی می‌دهند. ما تمایلی به جدایی هیچ یک از بازیکنانمان نداریم ولی چون بودجه لازم را در اختیار نداریم مجبور به این کار هستیم. در خصوص شایعه جدایی پورموسوی هم این موضوع را تکذیب می‌کنم و همچنان در خدمت این مربی هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.