جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

چهار سفر، دو بازی، چهار اجرا

هفته دیوانه کننده زلاتان

هفته دیوانه کننده زلاتان

زلاتان ابراهیموویچ هفته بسیار پر کاری را در پیش دارد. مهاجم میلان مجبور است برای شرکت در فستیوال موسیقی «سن رمو» که با جدول زمانی تمرینش تداخل دارد، برنامه اش را عوض کند. میلان یکشنبه شب با رم بازی کرد تا بعد از سه هفته که به اسپتزیا و اینتر باختند و دو تساوی در لیگ اروپا برابر ستاره سرخ بلگراد به دست آوردند، نخستین پیروزی را دشت کنند.

بعد از آن زلاتان یک هفته غیرمعمول دارد. او دیروز با هم‌تیمی‌هایش در میلانلو تمرین کرد و امروز، جمعه و شنبه به تنهایی در سن رمو تمرین می‌کند در حالی که یک مربی و فیزیوتراپ از طرف باشگاه او را همراهی می کنند. مهاجم سوئدی باید فردا با اتومبیل به میلان برگردد تا در بازی تیم دوم جدول سری A برابر اودینزه که 20:45 برگزار می‌شود، حضور داشته باشد. پنجشنبه دوباره در میلانلو تمرین می‌کند و بعد به سن رمو برمی گردد تا در آخرین بخش فستیوال حاضر شود و بعد یکشنبه پرواز می‌کند تا برای میلان در بازی در زمین هلاس ورونا به میدان برود.

در مجموع، ابراهیموویچ 1162 کیلومتر در رفت و آمد بین میلان و سن رمو و همچنین پرواز به ورونا مسافت طی می‌کند. او در روزهای سه‌شنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه در جشنواره سن رمو حضور دارد در حالی که چهارشنبه و یکشنبه باید برای میلان بازی کند.

استفانو پیولی هیچ مشکلی با آمادگی بدنی مهاجمش ندارد و مطمئن است می تواند این برنامه غیرمعمول را مدیریت کند:«چند جلسه تمرین را از دست می‌دهد اما در بازی‌ها کنار ما است. اگر یک نفر باشد که بتواند این موضوع را مدیریت کند، خود او است.»

گفته می‌شود حضور او در جشنواره هم اهداف تبلیغاتی دارد و هم این که قرار است در کنار سینیشا میهایلوویچ به اجرا بپردازد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.