سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

میکل آرتتا گزینه هدایت بارسلونا نیست/ ادعای گل

میکل آرتتا گزینه هدایت بارسلونا نیست/ ادعای گل

سایت گل مدعی شد با وجود ادعای رسانه های اسپانیایی، میکل آرتتا گزینه جایگزینی رونالدو کومان نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، از صبح امروز اخباری مبنی بر حضور میکل آرتتا به جای رونالد کومان بر مسند مربیگری بارسلونا در صورت انتخاب خوان لاپورتا به عنوان مدیرعامل آبی و اناری پوشان در رسانه های اسپانیا منتشر شده بود اما سایت گل اعلام کرد که مربی آرسنال گزینه هدایت بارسا در صورت انتخاب لاپورتا به عنوان مدیرعامل بارسلونا نیست.

سایت گل مدعی است که هیچ یک از سران و نزدیکان باشگاه با مربی آرسنال تماس یا مذاکره ای برای قبول هدایت بارسلونا نداشته اند و خود این مربی نیز در حال حاضر تمایلی به گرفتن جای کومان بر روی نیمکت بارسا را ندارد.

قرار است هشتم مارس مراسم انتخابات باشگاه بارسا بعد از چند سری تعویق برگزار شود. خوان لاپورتا، ویکتور فونت و تونی فریکسا از کاندیداهای ریاست هستند. لاپورتا از سال 2003 تا 2010 در دوره ای موفقیت آمیز مدیریت بارسلونا را بر عهده داشته است و وعده داده است که با نگه داشتن مسی باشگاه را به روزهای اوجش برمی گرداند.

بنا بر گزارش گل، اگر چه آینده کومان به هیچ عنوان از سوی آرتتا تهدید نخواهد شد اما مربی هلندی در صورت انتخاب لاپورتا همچنان وضعیتی نامشخص خواهد داشت. بارسلونا در حال حاضر در لالیگا با 5 امتیاز کمتر در رده دوم جدول قرار دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.