یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ادر مارتینز: مدیران سونینگ دروغگو هستند؛ ماه ها در هتل حبس شدیم

ادر مارتینز: مدیران سونینگ دروغگو هستند؛ ماه ها در هتل حبس شدیم

مهاجم سابق اینتر و تیم ملی ایتالیا از برخورد مدیران جیانگسو سونینگ عصبانی و ناراضی است.

به گزارش ایران ورزشی، شرکت خرده فروشی سونینگ چین که مالک باشگاه جیانگسو چین و اینتر ایتالیا است، به خاطر شیوع ویروس کرونا با مشکلات مالی شدیدی روبرو شده است. گروه سونینگ در پی یافتن سرمایه گذار جدید برای باشگاه اینتر یا فروش آن است و روز گذشته گروه سونینگ اعلام کرد که تمام فعالیت های فوتبالی آن ها متوقف می شود. به این ترتیب، باشگاه جیانگسو سونینگ چین که دو فصل پیش قهرمان سوپرلیگ چین شد، منحل گشت

به گزارش اسپورت ایتالیا، ادر مارتینز، مهاجم 34 ساله سابق اینتر و تیم ملی ایتالیا که در سال 2018 راهی جیانگسو سونینگ شد، به انتقاد از رفتار مدیران سونینگ پرداخت:

آن ها به تمام کارکنان و بازیکنان باشگاه بی احترامی کردند. آن ها به ما پول ندادند و نگذاشتند به باشگاه دیگری برویم. همه مدیران سونینگ دروغگو هستند. ما قهرمان سوپرلیگ چین شدیم و کاری بزرگ برای این گروه انجام دادیم اما رفتاری با ما شد که سزاوارش نبودیم. می فهمم چرا گروه سونینگ ورشکسته شده اما نمی فهمم چرا آن ها چنین رفتاری با ما داشتند. ما ماه ها در هتل حبس شدیم. ما نام و آوازه سونینگ را در همه دنیا پخش کردیم اما در عوض به ما بی حرمتی شد. مدیر ورزشی باشگاه همیشه خودش را به عنوان یک دروغگو نشان داد و هرگز به وعده هایی که داد، عمل نکرد که این یک بی احترامی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.