پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نویدکیا: دلم می‌خواهد از قلعه‌نویی تشکر کنم

نویدکیا: دلم می‌خواهد از قلعه‌نویی تشکر کنم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: از امیر قلعه‌نویی به خاطر این تیم خوب تشکر می‌کنم، او در سال‌های گذشته نفرات خوبی را اضافه کرد.

به گزارش ایران ورزشی، محرم نویدکیا در نشست خبری پس از پیروزی سپاهان مقابل گل‌گهر اظهار داشت: از طرف خودم و مجموعه بزرگ سپاهان و هواداران درگذشت کرانچار را به خانواده او تسلیت می‌گویم. با اینکه بعضی با گفتار و نوشتارشان در حق او انسانیت نکردند اما من خیلی چیزها از او یاد گرفتم. رفتار با بازیکنان و نوع برخورد با باشگاه و هوادران را از کرانچار یاد گرفتم. کرانچار واقعا جنتلمن بود. برایمان خیلی سخت بود. قبل از بازی این خبر به ما رسید اما زندگی ادامه دارد.

وی ادامه داد: به نظرم بازی بود که دو تیم خیلی خوب همدیگر را خیلی خوب آنالیز کرده بودند. به راحتی نمی شد حدس زد چه تیمی می‌تواند موقعیت سازی کند و برنده بازی باشد. دقایقی ما بهتر بودیم و دقایقی آن‌ها بهتر بودند.  نیمه اول خیلی خوبی نداشتیم اما به مرمر زمان بهتر شدیم.

نویدکیا گفت: واقعا گل گهر تیم خیلی خوبی بود. در نیمه اول دو تعویض اجباری داتند اما خیلی خوب بازی کردند. سعی کردیم در نیمه دوم به بازی سرعت بدهیم. بازی بود که تک موقعیت‌ها می توانست تعیین کننده باشد. ما خدارا شکر از معدود موقعیت‌هایمان استفاده کردیم. خداراشکر می کنیم که توانستیم این بازی سنگین را ببریم.

سرمربی سپاهان در مورد یاسین سلمانی گفت:مقابل ذوب‌آهن چند دقیقه به او بازی دادم و گل زد. 18 سال بیشتر سن ندارد. از آکادمی خودمان آمده، کم کم به او شانس می دهم که خودش را نشان بدهد. کاپیتان تیم ملی جوانان و یکی از استعدادهای فوق‌العاده فوتبال ایران است.

وی افزود:‌باید او را حفظ کنیم و بتوانیم از نظر فنی او را به سمت پیشرفت ببریم و بتواند واقعا روزی به فوتبال کشورمان کمک کند.این کار را حتما می تواند انجام بدهد. نه در ایران بلکه در بهترین تیم‌های اروپایی هم می تواند بازی کند. این پتانسیل را دارد. ولی باید بداند هرچه بازی می‌کند کارش سخت تر می شود چون وارد رقابت با بازیکنانی می شود که سالهاست بازی می کنند. باید همینطور رو به جلو ادامه بدهد و از مبارزه نترسد. قطعا در آینده از او بیشتر می‌شنویم.

نویدکیا تصریح کرد: دلم می خواست چون با گل‌گهر بازی کردیم از امیر قلعه‌نویی تشکر کنم. به خاطر این تیم خوب، در سال های گذشته نفرات خوبی را اضافه کرد. از روزی که آمدم واقعا نفرات خیلی خوبی داشتم، تنها کاری که کردم این بود که تغییرات را به حداقل رساندم که مشکلی برای تیم پیش نیاید. در حد سه چهار نفر که فکر می‌کردم می‌توانند به تیم کمک کنند را اضافه کردم. بابت این موضوع ممنون دار او هستم. گل گهر با این بازی قطعا در آینده نتایج خیلی خوبی می‌گیرد. امیدوارم موفق باشند.

سرمربی سپاهان خطاب به هواداران این تیم گفت: با یک برد یا یک باخت اتفاقی نمی افتد باید راهمان را به سمت جلو ادامه بدهیم تا در نهایت شرایط خوبی را برای سپاهان ایجاد کنیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.