چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

قربانی: هرچه باشم دروغگو نیستم

قربانی: هرچه باشم دروغگو نیستم

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: من هرچه که باشم دروغگو نیستم و سر حرف‌های قبلی ام ایستاده‌ام.

به گزارش ایران ورزشی، پیروز قربانی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل پرسپولیس در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر در خصوص شرایط مالی باشگاه سایپا اظهار داشت: نسبت به مبلغی که باید تا نیم فصل پرداخت می‌شد کمی عقب هستند، اما نظم مالی خوبی دارند. به نظر من میران باشگاه تاکنون هرچه که لازم بوده در حد توان خود فراهم کرده اند.
وی درمورد انتخابات فدراسیون فوتبال و عدم انتخاب علی کریمی، عنوان کرد: در آن سطح از انتخابات اتفاقاتی رخ می‌دهد که طبیعی است. نمی‌توان گفت مهندسی، اما لابی‌گری از نوع مثبتش انجام می شود. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد برای فوتبال ایران خیر باشد.

مربی تیم فوتبال سایپا درمورد اینکه حاج‌صفی گفته بود به کریمی رای داده و سپس مشخص شد که به شخص دیگری رای داده است، گفت: درخصوص این موضوع اظهارنظر نکنم بهتر است. به هر حال حاج صفی هم یه فوتبالیست است و حق رای داشت و براساس چیزی که در ذهنش بود رای داده است. واقعاً در جریان ریز مطالب نیستم، اما زوم کردن روی برخی از موضوعات دردی از ما دوا نمی کند.

قربانی دلیل اینکه روی نیمکت تیمش حضور نداشت و عملکرد تیم سایپا در این بازی، خاطرنشان کرد: تیم مان خوب بازی کرد و برای ما مهم این است که تیم خوب بازی کند. اگر فرایند درستی را طی کنیم به نتیجه هم خواهیم رسید. من دو جلسه محروم بودم و به همین دلیل روی نیمکت نبودم. بعد از مصاحبه‌ای که انجام دادم مرا به نشر اکاذیب متهم کردند که ای ‌کاش مرا به چیز دیگری متهم می‌کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این رای موجب می‌شود تا در ادامه سکوت کنید یا خیر، تصریح کرد: خیر؛ من هر حرفی که به صلاح فوتبال ما باشد را مطرح می‌کند، حتی اگر 10 جلسه محروم شوم. به رای کمیته انضباطی هم احترام می‌گذارم. وظیفه‌ام است هر کاری برای موفقیت تیمم از دستم برمی‌آید انجام دهم. ای کاش مرا به نشر اکاذیب متهم نمی کردند، چون من هرچه باشم دروغ نمی‌گویم و سر حرف‌هایم هستم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.